Bursa Beşevler Boya Badana Ustası

Beşevler ev boyama hizmeti veren firmamız kaliteli hizmet – uygun fiyat anlayışı ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti için izlediği bu politika ile ekonomik olarak zorlamadan, sağlıklı ve estetik bir ortamda yaşamanıza yardımcı olur. Firmamızda görev yapan Beşevler boyacı ustası ve diğer personellerimiz iç cephe boyamadaki deneyimlerini, bilgi birikimlerini kaliteli işler çıkarmak için kullanılır.

Ustalarımız duvar türünüze en uygun boya türünü belirleyerek en kısa sürede duvarları boyayarak teslim eder. Uygun boya seçimi sağlık ve estetik açıdan önemlidir. Kötü yapılmış veya yanlış tercih edilmiş boya türü akmalara veya kabarcık oluşmasına neden olabilir.

Bunun dışında boyama öncesi çekilecek astar da boyanın ömrünü uzatma konusunda etkilidir. İyi ve özenli bir şekilde çekilmemiş astarın üzerine atılan boya uzun süre duvarda kalmaz. Birkaç kat atılsa dahi istenilen görüntü yüzeyde ortaya çıkmaz. Estetik görünüm dışında kir, darbe buhar, nem ve su gibi etkenlere maruz kaldığında daha kolay dökülür. Bu nedenle astar çeken ustanın yaptığı iş kalitesi ve astarın malzeme kalitesi yüksek olmalıdır.

Beşevler Boyacı Ustası

Kullanım alanlarına göre boyalar çeşitli gruplara ayrılır. Hangi duvarın hangi boya ile boyanacağı estetik ve uzun ömürlü olması bakımdan önemlidir.

Bu nedenle boyanın türü usta tarafından doğru şekilde belirlenmelidir. Beşevler boyacı ustası hizmeti verenler bu noktada müşteriyi doğru yönlendirmelidir. Gelen talebe en uygun boya ve renk tercihi yapılmalıdır.

Piyasada farklı kalitede ve farklı yapıda çeşitli boyalar vardır. Bunlar boyalar genel olarak; su bazlı boya, ipeksi boya, yağlı boya, plastik boya ve dış cephe boyası olarak sayılabilir. Her bir boyanın kendi içinde artı bir özelliği vardır. Tüm evi aynı boya ile boyatmak yerine, oda oda boya tercihi yapmak daha doğrudur.

Beşevler Boya Badana Firmaları

Su bazlı boya yukarıda belirttiğimiz boya türleri içinde daha çok dairelerde kullanılan bir türdür. En büyük avantajının kolay temizlenebilmesi ve lekeyi tutmaması olarak göstermek mümkündür.

Su bazlı boya ile boyanan duvarın yüzeyine bulaşan kir ve koz el bezi yardımı ile kolaylıkla temizlenebilir. Subazlı boyanın diğer bir avantajı ise çabuk kurumasıdır. Boyama işlemi tamamlandıktan kısa süre sonra kurur ve damlama, akma, iz çıkma gibi sorunlar görülmez.

Boyanın erken kuruması size büyük oranda zaman kazandırır. Özellikle bütün ev için düşünüldüğünde erken kuruyan boya kullanmak her zaman daha doğrudur. Su bazlı boyalar bu noktada size büyük bir artı kazanç sağlar.

Ayrıca su bazlı boyaların koku hapsetme özelliği yoktur. Diğer boya türlerine göre uzun sürede dahi kokuya neden olmaz. Bu özellikle kokuya karşı aşırı hassas olanlar için artı bir avantajdır. Su bazlı boya dış etkenlere karşı da dirençlidir.

İpeksi Mat Boya; ipeksi mat boyalar estetik görünmesinin dışında sağlıklı olması ile de öne çıkar. Işığı yansıtır ve mekanın daha ferah görünmesini sağlar. Avantajlarından biri de su bazlı boya gibi çabuk kurumasıdır. Zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Ayrıca temizliği de en az su bazlı boya kadar kolaydır. El bezi kullanılarak duvar temizlenebilir.

Plastik boya; iç cephe boyalarında özellikle yoğun kullanılan ortamlarda en sık tercih edilen türdür. Plastik boya ekonomiktir. Yapışkan ve tutucu olması nedeni ile fazla kat boyanmadan dahi istenilen görüntü elde edilir. Ayrıca kolay uygulanabilir olması da artı bir özelliğidir.

Beşevler boya badana firması olarak en doğru boyayı seçerek profesyonel bir biçimde uyguluyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için telefon ile arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir