Bursa Balat Boya Badana Ustası

bursa boya badana ustası

Balat boya badana işinde kaliteli hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla uygun fiyata çalışmaktadır. Ekibimiz alanında son derece deneyimli ve bilgilidir. Her türden daire, ofis ve iç mekanı sorunsuz şekilde boyamaktadır. Balat boyacı ustası içinde tecrübeli ve yetenekli ustaları bünyemizde barındırarak her işte en yüksek kaliteye ulaşıyoruz.

İyi boya yapmak için deneyim son derece önemlidir. Deneyim ile birlikte el yatkınlığı ve bilgi de birleşince ortaya eksiksiz bir boyama işi çıkar. Firmamız yıllardır her şartta ve her yapıdaki duvarı boyamanın getirmiş olduğu tecrübe ile mevsime ve duvarın yapısına göre en uygun yöntemleri uygulamaktadır.

Evini kendi boyamak isteyenler boya yapmadan önce birkaç konuya dikkat etmelidir. Özellikle ilk kez boya yapacak olanlar için yazıda belirttiğimiz detaylara dikkat etmesinde büyük fayda vardır.

Öncelikle boya yapmak için en uygun mevsim yazdır. Duvarın rengini değiştirmek veya badana yapmak için kış aylarına göre yaz ayları daha avantajlıdır. Yazın boya daha çabuk kuruyacağı için zamandan da ciddi oranda kazanç sağlanmış olur.

Balat Boya Badana Ustası

Boya yaparken ilk olarak odanın durumu göz önüne alınmalıdır. Boş evi boyamak ne kadar kolay ise eşyalı evi boyamak o derece zordur. Bu nedenle özellikle ilk kez boya yapacak olanların imkanı var ise odadaki eşyaları başka bir yere taşıması boyama işini daha da kolaylaştırır. Eşyalar odadan çıkmayacak büyüklükte ise odanın ortasına toplamak da fayda sağlayabilir. Eşyalar ortaya alınsa bile üzerine koruyu bir naylon örtülmesi gerekir. Bu sayede hem eşyalara damlayacak mı endişe yaşamaz hem de daha rahat bir alanda boya yapma imkanı bulursunuz.

Bu aşamadan sonra duvarların durumuna göre kabarık ve kurumuş yerlere astar boya yapılması gerekir. Astar yapılmaz ise sürülen boyanın ömrü kısa olur. Bunun dışında boya yapılacak yüzeyi daha önceden zımparalamak boyanın daha iyi yapışmasını sağlar.

Boyanacak duvar nemli ise kuruması beklenmelidir. Nemli duvarı boyamak hem zordur hem de boyanın yapışmasını önler.

Odanın her yerini öncelikle tek kat olacak şekilde boyayın. Eğer istediğiniz renk oluşmamış ise bir kat daha üzerinden geçin. Ancak fazladan kat atarken odanın tek duvarı değil bütünü boyamayı unutmayın.

Tüm bu uğraşlardan kurtulmak için Balat ev boyama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tüm bu işlemleri ve daha fazlasını profesyonel bir şekilde tamamlayarak anahtar teslim etmektedir. Bünyemizde çalışan ustalar işlerini en kaliteli şekilde tamamlarken, boyama işlemi öncesi de gerekli tüm önlem ve gereklilikleri yerine getirmektedir.

Balat Boya Badana Firmaları

Boyama teknikleri kadar boyama sırasında kullanılacak fırça ce ruloların doğru seçilmesi de önemldir. Yanlış fırça ve rulo seçimi nedeni ile ustalık ne kadar iyi olursa olsun istenilen verim alınamaz. Plastik boyalar için siyah kıllı fırçalar tercih edilmelidir. Bu fırçalar ile boya duvara daha iyi yedirilir ve daha uzun süre duvarda kalması sağlanır. Aynı durum su bazlı boyalar için de geçerlidir. Bu tür boyalar için beyaz kıllı fırçalar kullanmak daha doğrudur. Bu şekilde yine boya duvara daha kolay yedirilir, dalgalanma veya katmanlı görünüm oluşmaz.

Balat boya badana hizmetimizde her işin uygun ekipmanları seçiyoruz. Böylece hem zamandan kazanıp evinizi daha hızlı teslim ederken yaptığımız işin kalitesini de arttırıyoruz. Firmamız uygun malzeme seçimi dışında kullandığı boyaları da piyasadaki en kaliteli markalardan temin etmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir