bursa boya badana ustası

Bursa Altınşehir Boya Badana Ustası

Ev boyatma hem sağlıklı bir ortam hem de estetik açıdan evin güzel görünmesi için belli aralıklarla yaptırılması gereken bir işlemdir. Evini boyatmaya karar verenler genel olarak dairenin yan duvarlarını düşünerek böyle bir karar verse de tavan da en az yan duvarlar kadar önemlidir.

Tavan boyası mekanın atmosferini yansıtma konusunda çok önemlidir. Tavan boyası diğer iç cephe duvarlarının hem daha iyi görünmesini hem de bunlar bütünleştirici bir görünümde olmasını sağlar. Tavan boyatmadan önce tavanın nasıl bir yapıda olduğuna dikkat edilmesi gerekir.

Dairenizin tavanı düz ve pürüzsüz ise değişik boyalar kullanarak şık bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Yeni modern yapıdaki binaların çoğunda farklı renk kombinleri ile boyanmış tavanlar görmek mümkündür. Ayrıca tavanın pürüzsüz olması, farklı boya türlerini kullanmaya da olanak veriri.

Tavanın, evin atmosferini yansıtan önemli unsurlardan biri olduğunu belirtmiştik. Çoğu zaman atlansa da önem verilmesi gereken bir konudur. Kullanılan tavan boyasının yapısına ve rengine göre mekanın daha büyük görünmesini sağlamak mümkündür. Daha samimi ve sıcak bir oda için ise sıcak renk tonları ile yaratılmak istenen etki elde edilebilir.

Altınşehir Boya Badana Ustası

Altınşehir boya badana yaptıracak olanlar tavanları için hangi boyayı tercih edecekleri konusunda henüz bir fikre varmamış olabilir. Altınşehir boyacı ustası arayanlar için bilgili ve deneyimli ekiplerimiz ile tüm ihtiyaçlarına pratik çözümler getiriyoruz. Ustalarımız boya işleminden önce evi görerek olabilecek alternatif renkleri tarafınıza sunarak renk seçimi konusunda size yardımcı olmaktadır.

Tavan boyası için farklı şekilde dekorasyonlar tercih edilebilir. Daha modern bir görünüm elde etmek için ic cephe boyasından farklı renkler düşünebilir. İç cephe renkleri açık tondaysa tavan rengi aynı rengin koyu tonlarına boyanırsa yüksek kontrast yakalanarak şık bir görünüm elde edilir.

Koyu renk tavan özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda daha etkilidir. Ortamın atmosferini ciddi oranda değiştirir. Ofislerde kullanabileceğiniz koyu renklerden mavi ve kahverengi güzel seçeneklerden iki tanesidir. Bunlar dışında renkler de kullanılabilir. Farklı renkleri denerken eşyaları ve yan duvarların rengi de dikkate alındığında modern ve güzel bir ambiyans kolaylıkla yakalanabilir.

Altınşehir Boya Badana Firmaları

Eğer sadece tavan boyası yapılacaksa özenli bir çalışma yapılması gerekir. Tavandan sıçrayacak ve damlayacak boyalar yanlara bulaşırsa fazladan masraf çıkabilir. Ayrıca masrafın dışında zaman kaybı da yaşanır. Bu nedenle sadece tavan boyanacaksa eşyaların ve yan duvarların örtü ile kapatılması önemlidir.

Tavan boyası seçerken boyanın tavan için üretilmiş olduğuna da dikkat edilmesi gerekir. Tavan için özel olarak üretilmiş boyalar kullanıldığında daha iyi bir sonuç alınır. Ayrıca daha estetik bir görünüm elde edilir. Tavanı boyamadan önce iyice temizlendiğinden de emin olmak gerekir. Bunun için spatula ve zımpara kullanabilir. Tam olarak temizlenmeyen tavanda yapılan boya istenilen şekilde kusursuz görünmez. Kabarcıklar ortaya çıkar. Altınşehir boya badana firması olarak boyacılık işlerinde tüm detayları düşünerek bütün önlemleri alıyoruz. Altınşehir boyacı ustası olarak bünyemizde görev yapan ustalarımız işinde son derece titiz davrandığından belirttiğimiz aksilikler yaşanmadan anahtar teslim etmektedir.

Altınşehir ev boyama hizmetimizi kaliteli bir şekilde uygun fiyata sunuyoruz. Kaliteli malzemeler ile yaptığımız boyama işlemini eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.