Bursa Yapı Dekorasyon Firmaları

Evinizi, ofisinizi Bursa yapı dekorasyon hizmetleriyle yenilemeye karar verdiğinizi düşünelim. Hallice yüksek bir bütçeyi de kenarda tutuyorsunuz. Dolayısıyla yapacağınız harcamaya layık bir hizmet almak istiyorsunuz. Hele ki bir süre de evinizden, ofisinizden uzakta kalma kısmını düşünürsek, döndüğünüzde, hayalinizdeki bir tabloyla yüzleşmek istiyorsunuz.

Tabii ki tek söz konusu tek soru işareti Bursa yapı dekorasyon fiyatları değildir. Yapılan işin temiz bir şekilde, ustaca yapılması gerekir. Profesyonel mimarların, ustaların bulunduğu bir tadilat/dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız, alanında söz sahibi ve otoriter Bursa dekorasyon firması ile iletişime geçmelisiniz.

Bursa Yapı Dekorasyon Fiyatları Ne Kadar?

Bursa yapı dekorasyon fiyatları değişkendir. Birçok öncüle bağlıdır. Söz gelimi, hizmet alacağınız mekan bir çalışma alanı mı? İş yeri mi? Ofis mi? Yoksa ev mi? Bununla da kalmıyor. Çünkü servis alacağınız mekanın büyüklüğü önemli bir rol oynuyor.

Ayrıca işin içerisine duvarların, tadilat görecek olan alanların ne kadar eski ve arızasının olup olmadığı gibi birtakım unsurlar da giriyor. İnce işçilik ne düzeyde gerekecek? Tasarım ekibi hangi konularla ilgilenecek? Kısacası bu noktada Bursa dekorasyon firması ile iletişime geçmeniz çok önemlidir. Fakat yine de firmalar fiyat teklifi vermek üzere birtakım seçenekleri de sunmaktadır.

Tadilat dekorasyon servisleri arasındaki fark da bu noktada önemlidir. Eğer siz tadilat dahil istiyorsanız, yani tamir ve küçük çaplı inşaat çalışmasının da olmasını istiyorsanız, hizmet tabii ki artış gösterecektir.

Diğer yandan amacınız Bursa tadilat değil, yalnızca dekorasyon servisi almaksa, daha uygun fiyatlı bir hizmet alacağınızı söyleyebiliriz. Diğer taraftan bizler de, evine Bursa yapı dekorasyon hizmetleri almak isteyen müşteriler için maliyet noktasında yardımcı olabilecek birkaç ipucu vermek isteriz:

  • Eğer bütün eviniz veya iş yeriniz tadilata girecekse, kendinize en çok nereyi ön plana çıkarmak istediğinizi sorarak başlayın.
  • Kısmi bir tadilat düşünüyorsanız nelerden taviz verebileceğinizi, nelerin daha önemli olduğunu sormayı unutmayın.
  • Eğer sizin yapabileceğiniz küçük tadilat işleri varsa bunu mutlaka kendiniz yapın. (Duvarları boyayabilirsiniz. Tadilat odasındaki mobilyaları sökebilir ya da kaldırıp başka yere taşıyabilirsiniz)

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Bursa yapı dekorasyon firmaları, özel olarak fiyat teklifleri vermektedir. Bunu hesaplayıcı üzerinden yapabilmektesiniz. Aşağıda görseli bulunan bu tip hesaplayıcılar sayesinde, bilgilerinizi giriş yapıyorsunuz. Program sizlere ortalama bir fiyat veriyor.

Bursa Yapı Dekorasyon İşleri Nasıl Yapılır?

Bursa yapı dekorasyon işleri, kabaca üç aşamada gerçekleşmektedir. Ve her bir aşamada, farklı bir ekip konuya müdahil olmaktadır:

  1. Keşif Süreci
  2. Tasarım/Dizayn Süreci
  3. İnşaat/Tadilat/Dekorasyon Süreci

1.    Keşif Süreci

İlk aşamada, tasarımcılar ve iş sürecinde yer alacak ustalar, ücretsiz keşif yapmaktadır. Projenin taslağı belirlenmektedir. Ve müşterilerin talepleri okumakta, dinlenmektedir. Ayrıca genel fiyat hesaplaması da yapılmaktadır.

2.    Tasarım/Dizayn

İkinci aşamamız tasarım ve dizayn sürecidir. İç mimarlık, mimarların yer aldığı tasarım ekibi, istenilen tasarım çizgileri içerisinde, sorunların çözümünü temel alarak, profesyonel bir bakış açısıyla çizimlerini ve modellemelerini gerçekleştirmektedir.

3.    İnşaat/Tadilat

Son aşama en uzun süreli olan aşama diyebiliriz. Bir nevi bu kısmı “işçilik” şeklinde ele almamız mümkündür. Talepleriniz doğrultusunda, servis almak istediğiniz ortam, Bursa tadilat için hazırlanır.

Ardından ustalar ve çalışanlar ellerindeki projeyle birlikte harekete geçer. Uygun ekipman ve araçlarla birlikte tadilat süreci başlar. Gerekliyse duvarlarda kazıma yapılabilir. Özellikle banyo ve mutfak tadilatlarında bu tarz yıkım ve küçük çaplı inşaat işleri çok daha yoğundur.

Son adımda dekorasyon, yenileme ve temizlik işlemleri de gerçekleştirilir. Ve Bursa anahtar teslim tadilat firması, işlemleri tamamlar.