Bursa Merkezi Süpürge Sistemi

Bursa merkezi süpürge sistemi ile birlikte özellikle ev hanımlarının işi son derece kolaylaşıyor. Henüz sistemle tanışmamış birçok kişi olduğunu hesaba katarsak, merkezi süpürge kullanıcılarının yorumları ve aktaracağımız bilgiler sayesinde, zannediyoruz ki birçok kişi evine bu hizmeti talep etmek isteyecektir.

bursa merkezi süpürge sistemi
bursa merkezi süpürge sistemi

Biliyorsunuz, “smart” başlığı altında birçok ürünü, eşyayı, teknolojik metaları tanımlamaya başladık. Hayatımıza, öncelikli olarak “smart phone” başlığıyla giriş yapan bu kavram, bir süre sonrasında akıllı ev, akıllı saat olarak devam etti. Ve sistem bir süre sonrasında bir döngü haline gelip, akıllı şehir projelerine kadar evrildi.
Kendi kendisini geliştiren bu evren içerisinde, akıllı şehirlerimizin akıllı evleri kapsamında önemli bir yer tutmakta olan konsept ise yine akıllı süpürge sistemi oldu. Son dönemlerde çok daha popüler olmaya başlayan bu servisle birlikte henüz inşaat aşamasında olan yeni ve müsait evlere mutlaka sistemin entegrasyonu gündemimize oturdu.

Bursa Merkezi Süpürge Sistemi Kullananlar Memnun Mu?

merkezi süpürge firmaları
bursa merkezi süpürge

Merkezi elektrik süpürgesi hizmetlerini alan kişilerin yorumlarıyla başlamak istiyoruz. Gerçekten de memnunlar mı? Yaptıkları masrafa değer bir son ürün çıktısı alıyorlar mı? Birçok kişi, sistemin avantajlarından bahsederken ufak tefek dezavantajları olduğunu da düşünmektedir. Ancak yine de servisin artıları, eksilerine göre çok daha yüksek mertebede görünmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan ve pratik bir biçimde bütün evi çok daha güçlü ama çok daha sessizce temizleme imkanı sunmasından ötürü, merkezi süpürge kullanıcılarının daha memnun olduklarını görüyoruz. Geleneksel ev süpürme yöntemlerimize ve araçlarımıza kıyasla, merkezi sistem, kullanıcıların gündelik yaşantısında ev temizliğine daha az vakit ayırmasına da imkan tanımaktadır.

Akıllı Süpürge Sistemi Evime Uygun Mu?

Önemli soru işaretlerinden bir tanesi, akıllı süpürge sistemi evimize uygun mu değil mi olmaktadır. Giriş başlığımızda “yeni binalar” ya da “inşaat sürecinde” minvalinde bir tanıma yer verdik. Ancak endişelenmeyin. Çünkü merkezi süpürge firmaları ile yapacağınız görüşmeler sonucunda, halihazırda yaşadığınız ve hatta belki de 30 senelik müstakil evinize dahi uygun şartlar altında bu sistem kurulabilmektedir.

Sistemin kurulumu son derece basittir. Servis hizmeti almak isterseniz iki şeye ihtiyacınız olacaktır:

  • Bodrum katı
  • Veya çatı katı

Tabii ki sistemin bursa merkezi süpürge kurulumu yöntemlerine göre iki farklı kullanım biçimi hakimdir:

  1. İç duvarlara yerleştirilen ve uzatma kablolarıyla birlikte çatı katına veya bodrum katına yönlendirilen temizlik kabloları, toz ve kirlerin toplandığı büyük ünitelere bağlanır. Bu şekilde evinizin yaşam alanından çekilen toz ve kirler, doğrudan bu ünitelere taşınır. Ancak bu sistemde bahsi geçen ünitelerin -sık sık olmasa da- temizlenmesi gerekir.
  2. İkinci yöntem ise Bursa merkezi süpürge firmaları tarafından daha nadiren tercih edilmektedir. Biraz daha maliyetlidir. Sistem, yaşam alanından alınan kirlerin doğruca evin dışına bertaraf edilmesini sağlamaktadır.

Merkezi Elektrik Süpürgesi Kurulumu Ne Kadara Mal Olur?

Bir diğer önemli konuysa, merkezi elektrik süpürgesi kurulumu maliyetidir. Her ne kadar bu konu aşağıdaki kriterlere bağlı olsa da ortalama bir rakam söylemek istersek, 10.000 ila 20.000 arasında değişmektedir:

  • Binada temizlik ünitelerinin yerleştirileceği konumların, hortumların yönlendirildiği odalarımızdaki iç duvarların giriş deliklerine olan mesafenin uzaklığı
  • Tercih edeceğiniz ünitenin büyüklüğü (bu size ünitelerin temizliği noktasında daha geniş süre aralıkları tanır)
  • Kaç tane odada giriş deliği açılacak? (merkezi süpürge firmaları optimum temizlik için her odada bulunması gerektiğini savunmaktadır)

Tabii ki ev sahipleri, akıllı süpürge sistemi kurulumu sırasında, duvarlarının da zarar görüp daha fazla masraf yapacağı kaygısı yaşamaktadır. Ancak bu kurulum esnasında hiçbir şekilde duvarların yıkılmasına gerek bulunmamaktadır.

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.