Bursa Kükürtlü Boya Badana Ustası

Bursa Kükürtlü Boya Badana Ustası

Boya badanada yapmak için sadece ustanın becerisi yeterli değildir. Kaliteli malzeme kullanımı yapılacak işin kalitesini de arttırır. Ayrıca boyanın uzun süre duvarda yeni boyanmış gibi durmasına ve kolay silinmesini sağlar. Ancak boya malzemeleri belli bir kalitenin altında olursa, ustanın el yeteneği iyi olsa da boyanın tutmaması gibi istenmeyen sonuçlar görülebilir. Kükürtlü boyacı ustası arayanlar kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için bize başvurabilir. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak gözeten şirketimiz, aldığı her işi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde tamamlamaktadır.

Boya dışında, boyama yapılırken kullanılacak fırçanın türü de önemlidir. Her boya türü her fırça ile uyumlu değildir. Doğru rulo ve fırça seçimi işin daha hızlı bitmesini sağlarken, daha az boya ile işlemin tamamlanmasına yardımcı olur.

Apartman, daire veya ofis için sentetik boya kullanılacaksa, sentetik boyalar için üretilmiş olan siyah kıllı fırçalar kullanılmalıdır. Eğer kullanılacak boya su bazlı ise beyaz kıllı fırçaların kullanılması gerekir.

Kükürtlü Boya Badana Ustası

Boyacılık tam anlamıyla deneyim, bilgi ve yetenek işidir. Kükürtlü boya ustası olarak bünyemizdeki tüm personel işinde yetkindir. Boya yapmadan önce duvara atılacak astarda ustalık gerekir. Astar güzel atılmaz ise boya tutmaz. Astar, duvar ile boyayı bir arada tutan katman olarak düşünülebilir.

Astar, suyun ve nemi keser. Böylece hem duvarın hem de boyanın ömrü uzar. Uzun süre duvarlar yeni boyanmış gibi kalır. Astarın işlevini tam olarak görmesini için kalitesinin yüksek olması gerekir. Kötü malzemelerden ve ucuz şekilde üretilen astarlar suyu ve nemi daha geçirgen hale getirir. Kükürtlü ev boyama hizmetimiz ile evinizi daha sağlıklı ve estetik bir hale getiriyoruz. Evinizi istediğiniz renge kısa sürede boyayıp teslim ediyoruz.

Firmamız kurumsal yapısı içinde kullandığı her ekipmanı ve malzemeyi birinci kalite ürünlerden seçer. Astar için kullandığımız ürün piyasadaki birinci sınıf ürünlerden biridir. Duvarı ve boyayı uzun süre korur suyun ve nemin duvara zarar vermesini önler.

Kükürtlü Boya Badana Firmaları

Boya yaparken temiz çalışmak önemlidir. Dikkatli ve düzenli olunmaz ise boyama sonrası fazladan iş çıkması çok doğaldır. Özellikle eşyaları evdeler iki kat daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Gelişi güzel yapılan boyamalar, boyanın eşyalara sıçramasına sebep olabilir. Bu nedenle mutlaka branda kullanılması gerekir. Kükürtlü boya badana firmaları içinde en titiz şirketlerden biri olarak, her detayı düşünerek sonrasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçiyoruz.

Ustalarımız bu gibi aksiliklerin yaşanmaması için her boyama işinde mutla boya eleği kullanılır. Boya eleği hem boyanın etrafa sıçramasını engeller hem de fazladan boya kullanımının önüne geçer. Rulo boyaya batırıldıktan sonra elek üzerinde gezdirilir. Burada ruloya fazla gelen boya elekte süzülür. Sonrasında rulo kovanın kenarına vurulur ve az miktarda kalan ekstra boya da kovaya akıtılır. Rulo duvara “V” şeklinde sürülür ve yoğun yerde kalan boya buradan bütün duvara yedirilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta boyanın hep aynı yönde hareket etmesidir. Rulodaki son boya duvara sürülürken mutlaka yukarıdan aşağıda doğru bir hareket yapılmalıdır. Diğer durumlarda duvarda dalgalanmalar görülür.

Duvar boyaması bittikten sonra bantlar kaldırılır ve banttan dolayı boyanın gelmediği yere ince fırça ile boya sürülmelidir. İnce fırça kullanılacağı için dikkatli olunmalıdır. Aksi halde boya tamamlandıktan sonra boyanmayan yerler ya da istenmeyen yerde ince boya kalıntıları görülebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir