Bursa Özlüce Boya Badana Ustası

Bursa Altınşehi̇r Alçıpan Ustası

İç dekorasyonda kullanılan yapılardan birisi de alçıpan duvarlardır. Tuğla veya modüler, cam ve levhalar ile yapılır. Klasik alçıpan duvarlar tuğla ve sıva ile yapıldığından zaman kaybına neden olurdu. Üstelik tuğal ve sıva kullanmak esktradan farklı işlemlerin yapılmasına da neden olurdu. Örülen duvar üzerine önce zımpara işlemi yapılır , zemin pürüzsüz hale geldikten sonra boya veya duvar kağıdı yerleştirilerek işlem tamamlanırdı. Bu hem çok fazla zaman alırdı hem de ekonomik olarak daha maaliyetliydi. Ancak yeni dönem yapılan bölme duvarlar eskiye göre daha pratik, hızlı ve ucuzdur. Altınşehir bölme duvar firması olarak her modelde için yaptığımız bölme duvarda fazladan bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır.

Bursa Altınşehir açlıpan ustası arayanlar bölme duvar ile ilgili bilgi sahibi değilse kısa bir araştırma yapmasında fayda vardır. Birçok bölme duvar modelinden ihtiyaca en uygun olanı seçilirse hem ekonomik hem de kullanışlılık yönünden kazanç sağlanır. Ayrıca alçıpan sistemleri pencere, duvar ve kapı gibi ürünlere ek olarak da montajlanabilir. Bu da fazladan bir panel kullanılmasını engeller. Peki, bölme duvar seçerken nelere dikakt edilmelidir?

Bursa Altınşehir Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar yaptırmaya karar vermeden önce ilk başta kullanılacak malzemenin iyi şekilde ısı ve ses izolasyonu yapmasına dikkat edilmelidir. Malzeme kalitesi ısı ve ses yaılıtımında birinci beliryicidir. Ancak bazı sistemlerde, ürün ne kadar kaliteli olursa olsun tek başına ses ve ısı yalıtımı için yeterli olmayabilir. Bu sebeple faazladan yalıtım malzemeleri kullanılması gerkeir. Bölme duvarın içine yalıtım malzemeleri kolaylıkla yerleştirirlebilir. Bunun en garanti yolu bölme duvar içini kaplayacak bir izocam kullanmaktır. Altınşehir bölme duvar hizmetimizde sonrasında mağdur olmamanız için gerekli tüm işlemleri eksiksiz şekilde yapmaktayız. Firmamızda görev yapan Altınşehir alçıpan ustası ve ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için en ince detayları bile düşünerek haraket etmektedir.

Piyasada yer alan birden fazla bölme duvar modeli vardır. Bunlar arasından seçim yaparken mekanın duvar renkleri ve eşyaların durumu göz önüne alınırsa bölme duvar tamamlayıcı olarak estetik bir görüntü oluşturur. 

İş yerinizde, evinizde veya dış cephede estetik bir görünüm yakalamak için ışık bantları kullnabilirsiniz. Alçıpan ışık bantları iş yerleri için daha kurumsal bir hava yaratır. Daha ferah ve modern bir ortamda çalışma imkanı sunar. Evlerde ise tarızını daha rahat yansıtmak için tercih edebileceğiniz bir dekorasyon malzemesidir.

Bursa Altınşehir Alçıpan Işık Bandı

Bursa Altınşehir asma tavan hizmetimiz ile çalışma alanlarını, daireleri ve binalara estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Deneyimli ekibimiz ortama en uygun asma tavan modelini uygulayarak, çirkin bir görüntünün oluşmasını engeller. Asma tavan ile birlikte burada uygulanacak çeşitli aydınlatma teknikleri ile yakalanacak güzel görüntü daha da iyi bir hale getirilebilir.

Alçıpan ışık bantları kartonpiyer ve tonoz arasına yerleştirilir. Burada ışık bantları ya da spot ışıklar kullanılarak tavanın üzeri aydınlatılır. Renk seçimi istenilen şekilde yapılabilir. Örneğin koyu tonlarında bir eşya gurubuna sahipseniz koyu renk ve baskın ışıklandırma yapabilirsiniz. Açık renk tonlarında ve geniş bir odaya sahipseniz, hafif aydınlatma ile daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.