bursa nilüfer boya badana ustası

Bursa 23 Nisan Alçıpan Ustası

Alçıpan, kullanışlı ve ekonomik olması nedeni ile iç cephe dekorasyonunda sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Birçok iç dekorasyon ürünlerinin temelinde alçıpan yer alır. İhtiyaca göre alçıpan genelde asma tavan ve bölme duvar yapımında tercih edilir. Bunlar dışında döşemelerde ve duvar giydirmede de alçıpan kullanılabilmektedir. Bölme duvarlar ev veya ofiste geniş alanları daha verimli kullanmak için tercih edilir. Bölme duvar uygulaması ile mekanda fazladan birkaç odaya sahip olmak mümkündür. Alçıpan bölme duvarların birden fazla çeşidi vardır. Bunlar malzeme kalitesi ve modeline göre farklı gruplara ayrılır. Bölme duvar yaptırmadan önce uygulamanın yapılacağı alanın ihtiyaçları göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır. Örneğin banyo için bölme duvar yapılacaksa mutlaka suya dayanıklı olanları tercih edilmelidir.

Alçıpan bölme duvarlar, sıva ve tuğla ile yapılan bölme duvarlardan daha sağlıklıdır. Su bazlı olmasından dolayı nem tutmaz. Ayrıca kurulumu sırasında eski yöntemlere göre çok daha az uğraştırır. Vida ile montajlanır. Kolay şekilde vidalama yapılır. Sökülme işlemi de aynı şekilde vida sökülerek yapıldığından istenildiği zaman kolaylıkla kaldırabilir. Bursa 23 Nisan bölme duvar firmamız, alçıpan sistemleri konusunda eksiksiz hizmet sunmaktadır. Her modeli sorunsuz şekilde kısa süre montajlayan 23 nisan alçıpan ustası ve ekibimiz, temiz bir çalışma ile anahtar teslimi yapmakatdır.

Bursa 23 Ni̇san Bölme Duvar Ustası

Alçıpan sistemlerinin diğer bir avantajı da taşıyıcıya ihtiyaç duymamasıdır. Metal iskelet üzerine kurulan alçıpan sistemi bir duvarın gerektirdiği tüm özellikleri karşılar. Duvarın neden olabileceği olumsuzlukları ve esktra işlemleri de ortadan kaldırı. Bu sebeple modern iç dekorasyon uygulamalarında çoğunlukla kullanılır. İstenirse üzerine boya ve duvar kağıdı yapışıtırılabilir. Dayanıklı malzemeler olduğundan üzerine karo veya fayans da döşenebilir. Alçıpan sistemlerinin diğer bir artı yönü de yalıtım konusunda güçlü olmasıdır.

Piyasa bulunan farklı alçıpan sistemlerinden kaliteli olanları tercih edilmelidir. Başlangıçta maliyeti fazla olsa da zaman içinde ekonomik olarak kazanç getirir. Kaliteli alçıpanlar ses ve ısı yalıtımında daha iyidir. Odalar arası ses ve ısı geçişi engeller. Buna ek olarak fayans ve karo kullanarak da yalıtım gücünü arttırmak mümkündür. İki taraflı alçıpan sistemlerinde fazladan ısı ve ses yalıtım malzemeleri de yerleştirilebilmektedir.

Alçıpan sistemleri bölme duvar dışında asma tavanlarda da kullanılır. 23 Nisan asma tavan hizmeti sunan firmamız, tüm alçıpan sistemlerini profesyonel bir şekilde kurarak teslim etmektedir.

Bursa 23 Ni̇san Alçıpan Işık Bandı

Asma tavanlar modern mimarinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Tavana uygulanacak farklı aydınlatmalar ile birlikte estetik görünüm kolaylıkla yakalanabilir. Asma tavana spot veya ışık bantları kullanılırken elektrik tesisatını gizlemek için alçıpan kullanılır. Böylece kabloların oluşturduğu kalabalık görüntü kaybolmuş olur. Alçıpan, sadece kabloları gizlemek için değil tavana farklı tasarımlar uygulamak için de kullanılır.

23 Nisan asma tavan yaptırmak isteyenler için firmamız profesyonel bir şekilde destek vermektedir. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak için telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.