Bursa 100. yıl Boya Badana Ustası

bursa nilüfer boya badana ustası

Ev dekorasyonu yapılmadan önce boyanacak mekanın hangi tarzda olması gerektiğine karar verilmelidir. Günün büyük bir bölümünün geçeceği alanlarda yanlış dekorasyon yorgunluğa sebep olabilir. Bu gün içindeki motivasyonu ve enerjiyi olumsuz yönde etkiler. Özellikle ev, ofis gibi uzun süre zaman geçirilen yerlerde dekorasyon iki kat daha önemlidir. Doğrudan insan psikolojisi etkileyen tasarımların usta ve bilgili kişiler aracılığı ile yapılması daha doğrudur. 100. yıl boyacı ustası arayan ve evini, ofisini boyatmak isteyenler, 100. yıl boya badana firması arayanlar rahatlıkla firmamızı tercih edebilir. Firmamız alanında profesyonel ve yetkin personellerden oluşan, kurumsal yapıda bir hizmet sunan boyacı şirketlerinden bir tanesidir.

Evin dekorasyonunu ve tasarımını belirlerken bazı detayları göz önüne almak gerekir. Bu detaylardan en önemlisi mekanın büyüklüğüdür. Eğer dekore edilecek alan küçük ise az ama şık eşyalar ile fazla aksesuar kullanmayarak bir düzen oluşturulması daha doğrudur. Eşya düzeninden sonra bunlara uyumlu şekilde duvar boyası seçimi yapılabilir. Mekan küçük ise açık renkler tercih etmeye özen gösterilmelidir. Küçük ve basık mekanları daha ferah göstermek için en ideal yol açık tonlu boyalar ile duvarların boyanmasıdır.

100. Yıl Boya Badana Ustası

Açık renkler odayı daha ferah gösterir. Küçük alanları ferah gösterecek diğer bir yöntem de sade olmaktır. Özellikle sade tasarımları ve yapıyı seven kişiler için beyaz tonları idealdir. Beyaza yakın dışında renkler kullanmak açık tonda olsa dahi mekanın yine basık görünmesine neden olabilir.

Ayrıca modern bir görüntü elde etmek için açık renkler daha rahat kombin edilebilir. Beyaz tonların bir arada kullanılması diğer renklere göre her zaman daha kolaydır.

Yeni eve taşınacak olanlar için ev dekorasyonu daha kolaydır. Duvarlar istenilen şekilde boyanabilir ve farklı tasarımlar kullanılabilir. Duvarları boyama işi tamamlandıktan sonra eşyalar buna uygun olarak seçilebilir.

Yüzüncü Yıl boya badana firmaları arasında ön sıralarda yer almamız tesadüf değildir. Yıllardır bulunduğumuz sektörde birçok evi daha estetik ve sağlıklı hale getirdik. Müşteri memnuniyetini her adımda önceliğimiz haline getirerek her zaman olumlu yorumlar aldık. 100. yıl ev boyama konusunda en güvenilir tercihlerin başında firmamız gelmektedir.

100. Yıl Boya Badana Firmaları

Ev dekorasyonu için kullanılabilecek farklı boya çeşitleri vardır. Seçilecek boya türü evin hangi bölümünde kullanılacağına göre belirlenebilir. Bazı boya türleri yapısı itibarı ile kolay temizlenebilirken, bazı boya türleri estetik olarak daha öne çıksa da temizlenmesi diğerlerine göre daha zordur. Bu tür boyaların kolay kirlenebilecek alanlarda kullanılması doğru değildir. Örneğin mutfak için estetik ama zor silinen bir boya tercih etmek hem duvarın kısa sürede pis görünmesine hem de bir süre sonra silinemeyecek duruma gelmesine neden olur.

Dış cephe boyaları iç cephe boyalarına göre daha az seçeneklidir. Sürekli dış etkenlere maruz kaldığından yapısının daha sağlam olması gerekir. Bunun içinde yapısına farklı maddeler karıştırılarak uzun süre dış cephede kalması sağlanır.

Dış cephe boyaması için belirttiğimiz nedenlere bağlı olarak silikonlu boyalar tercih edilir. Silikonlu boyaların suyu kaydırma özelliği vardır. Bu özellikle yağmurdan sonra duvarın su almamasına ve dairelerin duvarlarının nemlenmemesini sağlar. Silikonlu boyalar dayanıklı olmasının yanında koruyucudur. Binanın duvarlarını ilk hali gibi tutmasına yardımcı olur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir