bursa nilüfer boya badana ustası

Bursa Nilüfer Boya Badana Ustası

Bursa’da boya ve badana hizmeti veren firmamız yıllardır bulunduğu sektörde öncü haline gelmiştir. İşinde usta, profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, en ince detaylara kadar titiz bir çalışma yürütmeyi prensip haline getirmiştir. Yaptığı her işte müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getiren firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışımızın temelinde işimizi ciddiye almamız yer alır. Boya ve badana yapmadan önce, çalışma yapılacak yeri önceden inceleyerek gerekli tüm tespitler yapılır ve bunun bilgisi paylaşılır. Anlaşılan tarihte gelinir ve kısa sürede boya badana işi tamamlanarak teslim edilir. Yapılan bu planlama yetersiz malzeme, eksik tadilat gibi mazeretleri de ortadan kaldırır.

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve kurumsallık anlayışımız ile eksiksiz hizmet vermek esas amaçlarımızdan biridir. Bu nedenle yaşadığınız veya çalıştığınız yeri daha güzel ve sağlıklı hale getirirken firmamız,  her zaman en kaliteli malzemeleri seçer.

Nilifer boyacı ustası arayanlar, kaliteye ekonomik fiyatla erişmek için bizi tercih edebilirler.

Boya badanada sadece ustalık yeterli değildir. Kaliteli malzeme kullanımı yapılacak işin kalitesini de arttırır. Boya malzemeleri kötü olursa, usta ne kadar tecrübeli de olsa bir süre sonra boya akması ya da boyanın tutmaması gibi sorunlar yaşanabilir. Firmamız aldığı her işte birinci sınıf boya seçimi yaparak sonrasında yaşanabilecek olumsuzların da önüne geçer.

Nilüfer Boyacı Ustası

Bursa’da Nilüfer boyacı ustası denilince akla gelen ilk isim olan firmamız, sağlıklı bir çalışma için gerekli tüm önlemleri alır. Özelikle içinde bulunduğumuz salgın şartlarını göz önüne aldığımızda bu iki kat fazla önemlidir. Ustalarımız hem anlaşma sırasında hem de boyama esnasında gerekli sosyal mesafe kullarında uyar ve her zaman maske kullanır. Böylece sağlık açısından yaşanabilecek olumsuzlukların da önüne geçilmiş olur.

Boya badana sadece duvarı ve tavanı boyama olarak görülmemelidir. Titiz bir çalışma yapılmaz ise ev veya iş yeri için başka tadilatlar veya ekstra temizlikler gerekebilir. Özellikle eşyalı ev veya iş yerlerini boyamaz titiz bir çalışma gerektirir. Baştan savma yapılan ve dikkat edilmeyen işlerde, eşyalar zarar görebilir.

Firmamız bu gibi aksaklıkların önüne geçmek için her adımını özenle ve dikkatli atmaktadır. Boya yapılacak mekanda eşya var ise öncelikle bunlar uygun konuma alınır. Ardından üzeri boya ve su geçirmeyecek brandalar ile örtülür. Boya işlemi tamamlana kadar brandalar açılmaz. Böylece eşyalarda boya lekesi, yırtılma, kırılma gibi durumlar yaşanmaz.

Nilüfer Boya Badana Firmaları

Boya yaparken kullanılacak malzemelerin doğru seçilmesi gerekir. Boyalar iç ve dış cephe olmak üzere iki gruba ayrılabilir. İç cephe için tercih edilebilecek farklı boya türleri vardır. Bunlar dairenin hangi amaçla kullanıldığına göre seçilmesi gerekir.

Örneğin saten boyalar dairede en sık kullanılan alanlarda tercih edilebilir. Saten boyalar uzun ömürlüdür, duvarda en uzun süre kalan boya türlerinden biridir. Ayrıca kolay silinebilir olması da önemli bir avantajıdır. Bu sebeple oturma odası ya da mutfakta kullanılabilir. ancak saten boyanın sürüleceği duvarın yüzeyi pürüzsüz olmalıdır.

Boya türlerinden biri de plastik boyalardır. Çabuk kuruma özelliğine sahiptir. En büyük avantajlarından biri kokuyu hapsetmemesidir. Uzun süre duvarda kalsa dahi kokuya neden olmaz. Bu nedenle yine mutfakta tercih edilebilecek boya türlerinden biridir.

Nilüfer Boya Ustası
Nilüfer Boya Ustası

Nilüfer Boya Ustası

Evinizin  boyası ruh halinize bile etki edebilmektedir. Daha açık renkteki duvarlar evleri geniş ve ferah gösterirken, koyu renkler ise evi karanlık ve basıcı yapabilecektir. Çoğu insan beyaz ve kremin tonlarını evlerinin duvarlarında tercih eder. Nilüfer boya ustası olarak sizin isteğiniz hangi renk ise ona göre ev boyama işleminiz tamamlanacaktır. Elimizde bulunan boya karıştırma makinesi ile istediğiniz renge ulaşarak size layık olduğunuz hizmeti sağlayacağız.  Temel olarak beyaz boyanın kullanıldığı makinede istediğiniz rengin kodu makineye okutularak diğer boyalar ufak miktarlarda eklenir ve belli sürede makine tarafından hızlıca karıştırılır. Boyanın hazırlanmasının ardından ustalarımız evinize gelerek hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.