Bursa Özlüce Alçıpan Ustası

Bursa Özlüce Boya Badana Ustası

Alçıpan sistemlerinin bir taşıyıcı platforma ihtiyaç duymaz. Metal iskelet üzerine kurulan alçıpan sistemi bir duvarın gerektirdiği tüm özellikleri bire bir şekilde karşılar. Bu da günümüzde eski yöntemlere göre daha fazla tercih edilmesinin nedenidir. Ayrıca klasik duvarların çıkarabileceği sorunları ve ekstra işlemlere de gerek duymaz.

Modern iç dekorasyon uygulamalarında bu nedenden dolayı çoğunlukla tercih edilir. Alçıpan sistemlerinin birçok modeli bulunur. Bunlar mekan ile bütünlük sağlayacak şekilde montajlanırsa estetik bir görüntü elde edilir. Ancak tercihe göre üzerine boya ve duvar kağıdı da kolaylıkla yapıştırılabilir. Dayanıklı bir yapıda olduğundan üzerine karo veya fayans da döşenebilir. Karo ve fayans kullanmak malzemenin ses ve ısı yalıtım özelliğini artırır. 

Piyasa bulunan çeşitli alçıpan sistemlerinden kaliteli olanları iç dekorasyonda kullanıldığında sonrası için ciddi kazanç getirir. Başlangıçta maliyeti fazla olsa da zaman içinde ekonomik avantajlı hale gelir. Kaliteli alçıpanlar ses ve ısı yalıtımı için daha uygundur. Odalar arası ses ve ısı geçişi engeller. Buna ek olarak fayans ve karo kullanarak da yalıtım gücü arttırılabilir. İki taraflı alçıpan sistemlerinde fazladan ısı ve ses yalıtım malzemeleri de kullanılabilir. Yaşadığınız yerin iklim özelliklerine göre çalışma önce ustadan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Özlüce bölme duvar hizmetimiz ile ekibiz bu konuda size yardımcı olmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan Özlüce alçıpan ustası ve personellerimiz deneyimli ve bilgilidir. En uygun alçıpan sistemi önererek uzun vadede kazanç elde etmenizi sağlar.

Özlüce Bölme Duvar Ustası

Alçıpan bölme duvarların bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni, sıva ve tuğla ile yapılan bölme duvarlara göre pratik şekilde uygulanmasıdır. Sıva ve tuğla gibi sonradan boya, dolgu veya alçı isteyen bir sistem değildir. Hazırlandığı şekliyle hemen kullanılabilir. Sıva ve tuğlaya göre diğer bir artısı da sağlıklı olmalısıdr. Su bazlı malzemelerden üretildiğinden su ve rutubete yol açmaz. Ayrıca kurulumu sırasında eski yöntemlere göre çok basittir. Vida ile metal bir iskelet üzerine monte edilir. Sökülme işlemi de aynı şekilde vida sökülerek yapılır. Bu nedenle istenildiği zaman kolaylıkla kaldırabilir.

Özlüce bölme duvar firmamız, alçıpan sistemleri konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Fiyat bilgisi almak ve sorularınızı sormak için telefonla arayarak ustalarımız ile görüşebilirsiniz. Firmamız alçıpan sistemlerinde sadece bölme duvar değil asma tavan yapımı konusunda da piyasada tercih edilen şirketlerden bir tanesidir.

Özlüce Alçıpan Işık Bandı

Asma tavan, tavanın kaplanması işlemidir. Farklı tasarım teknikleri ile asma tavan uygulaması yapılabilir. Burada uygulanacak modelin zorluğu arttıkça ustanın yaptığı işçilik de güçleşecektir. Bu sebepten dolayı her zaman deneyimli ustalar ile çalışmak sonrasında sorun yaşamamak için önemlidir. Asma tavan üzerine farklı ışıklar ile aydınlatma yapılabilir. Tarzınıza uygun şekilde renk ve ışığın şiddeti ayarlanarak istediğiniz ambiyans kolaylıkla elde edilebilir.

Özlüce asma tavan hizmetimiz ile isteğiniz doğrultusunda en uygun aydınlatma ve asma tavan uygulamasını tamamlayarak anahtar teslim ediyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için iletişime geçmeniz yeterli.