Bursa Mudanya Alçıpan Ustası

Ofisi veya evi için Mudanya bölme duvarı hizmeti almak isteyen kişiler öncelikle hangi amaçla bölme duvar yaptıracağına karar vermelidir. Yapılacak duvar kullanım amacına uygun olmalı ve aynı zamanda da mekan bütünlüğünü bozmayacak şekilde estetik olmalıdır. Bu nedenle bölme duvar yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Mudanya alçıpan ustası olarak bölme duvar yapımında profesyonel hizmet veriyoruz. Ustalarımız ve ekibimiz hem ofiste hem de evde istediğine uygun şekilde bölme duvar yapmaktadır.

Piyasada birçok bölme duvar tipi vardır. Bunlardan hangisi size uygun ise onu tercih etmeniz gerekir. Bölme duvar ile ilgili kısa bilgileri yazımızda paylaştık. Yazıyı okuyarak bölme duvar tipleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bölme duvar genelde ekstra oda ihtiyacından kaynaklanır. Son dönemde bu ihtiyaç çeşitli yöntemler ile kolaylıkla halledilebilmektedir. Ofiste veya evde ihtiyaca göre hem ekstra oda için; ses, ışık ya da ısı yalıtımı için de kullanılabilir.

Mudanya Bölme Duvar Ustası

Yeni teknoloji ile üretilen bölme duvarın en büyük avantajı ekonomik olmasıdır. Bölme duvar bir metal iskeletin üzerine alçıpan levhaların konumlandırılmasıdır. Bu metal iskelet hem duvarın daha sağlam olmasını sağlağken aynı zamanda ses ve ışık yalıtımı için gerekli ürünlerin yerleştirilmesini sağlar.

Yapılan bölme duvar içine ısı veya ses yalıtım dışında elektrik tablosu da çekilebilir. Böylelikle uzun kablolar yerine kısa kablolar ile odalar arası elektrik aktarımı sağlanır. Tesisat çekildikten sonra duvar yüzeyi spatula ile kazınır ya da zımparalanır. Böylece duvar üzerinde işlem yapılması daha kolay hale gelir. Bu aşamadan sonra isteğe göre farklı dekorasyon ürünleri denenebilir. Bölme duvarın üzerine duvar kağıdı, boya ya da farklı renk tasarımla ile farklı bir hava katılabilir. Mudanya bölme duvar hizmetimiz ile ekiplerimiz bu ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler getirmektedir. İşimizi kaliteli şekilde yapmamızın en önemli etkeni birinci sınıf malzeme kullanmamızdır. Piyasadaki en kaliteli ürünleri tercih ederek duvarların ve boyanın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Mudanya Alçıpan Işık Bandı

Alçıpan duvar dışında farklı yöntemlerle de odaları ayırmak mümkündür. Yine mekana bağlı olarak istenirse alçıpan levha yerine cam veya modüler duvar sistemleri de kullanılabilir. Son dönemde artan çeşitleri ile hem modüler duvar sistemi hem de cam bölmeler mekana estetik bir hava katar hale gelmiştir. Özellikle cam bölmeleri ofisler sık tercih edilen bölme şekillerinden biridir.

Cam bölme ofis dışında okul, etüt merkezleri, hastahane gibi kamu alanlarında da sıkça görülmektedir. Bunda estetik bir ortam oluşturmasının yanında ekomik olması da tercih nedenlerinden biridir. Fiyatı ise hem camın kalitesine hem de yapılacak alanın metre karesine göre değişiklik göstermektedir. Genelde kullanılan 5 çeşit cam bölme türü vardır. Bunlar yapısına ve özelliklerine göre çeşitli mekanlar için kullanılır.

  1. Tam cam duvar paneli ofis bölme sistemi
  2. Yarım cam duvar ofis bölme panelleri
  3. Full cam ofis bölme sistemleri, Cam cama
  4. Tam cam jaluzili ofis bölme sistemleri
  5. Yatay cam duvar bölme sistemleri
  6. Kısa seperatör camlı duvar bölme sistemleri

Mudanya asma tavan hizmeti sunan firmamız tüm dekorasyon işlerin uygun fiyata hizmet sunmaktadır. Fiyat bilgisi almak ya da sorularınız için telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.