bursa Osmangazi boya badana ustası

Bursa Osmangazi Boya Badana Ustası

Boya yapmak bilgi ve deneyim ister. Ustalık sadece duvar boyayarak değil doğru boya seçimi yaparak da gösterilir. Osmangazi boyacı ustası arayanlar iletişime geçtikleri firmalarda bilgi birikimine de dikkat etmelidir.

Kullanım çeşitlerine göre boyalar farklı gruplara ayrılır. Hangi duvarın hangi boya ile boyanacağı estetik ve sağlık açısından önemlidir. Bu neden boyanın türü usta tarafından doğru şekilde seçilmelidir. Piyasada farklı kalitede ve özellikte çeşitli boyalar bulmak mümkündür. Bunlar; su bazlı boya, ipeksi boya, yağlı boya, plastik boya ve dış cephe boyasıdır.

Ev boya çeşitleri nelerdir?

  • Su bazlı boya; genelde iç cephede tercih edilir. En büyük avantajı kolay temizlenebilir olmasıdır. Yüzeyinde yer alan kir ve koz el bezi yardımı ile rahatça alınabilir. Su bazlı boyanın diğer bir avantajı ise çabuk kurumasıdır. Boyama işlemi tamamlandıktan kısa süre sonra kurur ve bu da zamandan ciddi anlamda tasarruf edilmesini sağlar. Ayrıca su bazlı boyalar koku tutmaz. Diğer boya türlerine göre uzun vadede bile kokuya neden olmaz. Bu özellikle kokuya karşı aşırı hassas olanlar için artı bir avantajdır. Su bazlı boya dış etkenlere karşı da dirençlidir.
  • İpeksi Mat Boya; ipeksi mat boyalar sağlıklı olması ile bilinir. Işığı yansıtır ve mekanı daha ferah görünmesini sağlar. Avantajlarından biri de çabuk kurumasıdır. Zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Ayrıca temizliği kolaydır.
  • Yağlı boya; sık kullanılan boya türlerinden biridir. Yapışma özelliği vardır. Kiri ve lekeyi kolaylıkla kapatır ve sürüldüğü yüzeyi dış etkilere karşı korur. Duvarların temiz ve pürüzsüz bir hale getirirken aynı zaman dış yüzeyi korur.
  • Plastik boya; iç cephe boyalarında en sık tercih edilen türdür. Bunun nedeni ise ekonomik olmasıdır. Ekonomik olmasının dışında uygulaması da kolaydır.

Osmangazi Boya Badana Ustası

Osmangazi boya badana hizmeti sunan firmamız kaliteli hizmet – uygun fiyat anlayışı ile çalışmaktadır. Osmangazi ev boyama, ofis boyama gibi tüm yapı işlerini büyük bir özenle tamamlar.

Yukarıda belirttiğimiz boya türlerinden en uygun olanı sizin için seçer ve en kısa sürede mekanı boyayarak teslim eder. Uygun boya seçimi sağlık ve estetik açıdan önemlidir. Kötü yapılmış veya yanlış tercih edilmiş boya türü akmalara veya çatlaklara neden olabilir.

Bunun dışında boyama öncesi çekilecek astar da boyanın ömrüne doğrudan etki etmektedir. İyi çekilmemiş astar üzerine atılan boya uzun süre duvarda kalmaz. Özellikle dış etkenlere maruz kaldığında dökülür. Bu nedenle astar çeken ustanın yaptığı iş kalitesi ve astarın malzeme kalitesi üst seviyede olmalıdır.

Osmangazi Boya Badana Firması

Osmangazi ev boyama hizmeti ile müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünleri piyasadaki en kaliteli ürünlerden seçiyoruz. Güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile kısa sürede boyama işlemini tamamlayıp teslim ediyoruz.

Kurumsal bir yapı içinde hizmet veren firmamız, kurumsallığın getirdiği sorumlulukları da taşımaktadır. İşin başlangıcından sonu kadar sürekli iletişim kurup sizleri bilgilendiriyoruz. İş öncesi yapılan inceleme ve alınan bilgiler ile istek doğrultusunda gerekli planı hazırlıyoruz. Bu sayede düzenli bir çalışma yürütüp boyama işlemini uzatmadan bitiriyoruz.

Yorulmadan, eksiksiz, kaliteli ve uygun fiyata boya badana ustası arıyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.