Bursa Osmangazi Alçıpan Ustası

Piyasada ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz çeşitli bölme duvar tipleri vardır. Bunlar; alçıpan bölme duvar, cam bölme duvar ve modüler bölme duvardır. Cam ve modüler bölme duvarlar genelde ofislerde kullanılırken alçıpan duvarlar ise çoğunlukla evlerde kullanılmaktadır. Yeni dönemde üretilen bölme duvarlar sıva ile yapılanlara göre daha pratik ve estetiktir. Ekstra oda veya bölme ihtiyacı duyuyorsanız kolay ve basit şekilde bölme duvar yaptırabilirsiniz.

Modüler bölme duvarlar çift taraflı cam, ahşap panaller ya da temperli cam laminelerden yapılır. Çoğunlukla ofislerde tercih edilir. Alanı daha verimli hale getiren modüler bölme duvarlar, aynı zamanda estetik bir görüntü verir. Modüler bölme duvarların en büyük avantajı her konsepte dizayn edilebilmesidir. Mekanın da yapısına göre farklı biçimlerde kurularak, farklı boyutlarda farklı odaların oluşmasına imkan verir. Cam bölümü dışında ahşaplar istenilen renk ve boyutlarda kullanılabilir. Kullanılacak malzemenin kalitesine bağlı olarak ses yalıtımı da sağlar. Bu da modüler bölme duvarların özellikle ofisleri daha kullanışlı hale getirir.  Osmangazi bölme duvar hizmetimiz ile tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler getiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile isteğinize göre bölme duvarları montajlayarak anahtar teslim  ediyorum. Firmamızda görev alan Osmangazi alçıpan ustası ve ekibimiz ile her mekana uygun, modern ve estetik bölme duvarları kolaylıkla yapıyoruz.

Osmangazi Bölme Duvar Ustası

Modüler bölme duvar dışında cam bölme duvarlar ofislerde tercih edilir. Aynı modüler bölme duvarlar gibi cam duvarlar da ofise modern bir görünüm katar. Ayrıca şeffaf bir görüntü oluşturduğundan ferah bir görüntü oluşturur. Bu özellikle birden fazla bölme duvar yapılacak mekanlarda avantaj sağlar. Küçük alanlarda normal duvarlar ile yapılacak bölme işlemleri mekanı küçük ve basık gösterir. Bu da firmaların isteyeceği bir görüntü değildir.

Ofisler için kullanılan cam bölmelerde genelde çift taraflı cam kullanılır. Çift taraflı camlar darbelere karşı daha dayanıklıdır. Aynı zamanda ses yalıtımı da sağlar. Ses yalıtımı için camın çift taraflı olması yeterli değildir. Camın ses yalıtım özelliğinin de olması gerekir. Bu nedenle özellikle ofislerde kullanılacak cam bölmelerde kaliteli malzemelerin kullanılması gerekir.

Cam bölme siparişi vermeden önce camın nasıl olacağına da karar verebilirsiniz. Camın diğer tarafının görünmesini istemezseniz içine jaluzi yerleştirerek karşı tarafın görünmesini engelleyebilirsiniz. Cam bölmelerin avantajlarından biri de kolay sökülüp takılabilimesidir. Pratik şekilde kurulmasının dışında istediğinizde hızlı bir şekilde de sökülebilir. Bursa Osmangazi bölme duvar Ustası olarak tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet veriyoruz. Cam bölme duvar ile ilgili soru sormak veya fiyat almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Alçıpan Işık Bandı

Ev ve ofis dekorasyonunda asma tavan son dönemde tercih edilen yapılardan biri haline geldi. Tavanlarda alçıpan ile oluşturulan asma tavan, mekana modern bir görüntü katarken farklı tasarımlarla dinamik bir atmosfer oluşturulmasını da sağlar. Asma tavan üzerine ışık bantları ya da küçük led ve spot ışıklar ile aydınlatma yapılabilir. Bu ışıklar mekanı aydınlatmadan çok, şık bir görünüm asma tavanı aydınlatmak için kullanılır. Tercihinize göre bu ışıkların renklerini değiştirebilirsiniz.

Osmangazi asma tavan ustası hizmetimiz ile ustalarımız ve ekibimiz uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktadır.  Mekana en uygun şekilde seçilecek asma tavanı kısa sürede tamamlayarak anahtar teslim etmektedir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.