Bursa Dış Cephe Mantolama

Bursa dış cephe mantolama işlemi Türkiye’de başarılı birçok projeye imza atmış ve kurumsal anlamda ciddi bir tecrübe elde etmiş olan firmamız tarafından yapılmaktadır. Mantolama bilindiği üzere son dönemlerde özellikle yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen ve yaptırılan bir işlemdir. Bursa dış cephe mantolama fiyatları başta olmak üzere mantolamanın faydalarına ilişkin sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Sizlerde yaş itibariyle eski veya ciddi hasarlar oluşan binalarınıza mantolama yaptırabilir, yaşam alanınızı daha da kaliteli bir noktaya sürükleyebilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama Nasıl Yapılır?

Bursa dış cephe mantolama ile ilgili yaptığınız araştırmalarda elbette nasıl yapıldığı konusunda bilgiler elde etmek isteyebilirsiniz. Mantolama işlemi ile ilgili ayrıntılı bilgi vermeden önce genel anlamda bir değerlendirme yapacak olursak ciddi anlamda tecrübe ve bir o kadar da titizlik gerektirmektedir. Yapılacak en ufak hata mantolama sistemini kötü yönde etkileyebilir.

Dış cephe mantolama işlemi öncelikle levhaların boyutlandırılması ile başlamaktadır. Teknik ofisimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda elde etmiş olduğumuz yüzey metrajına uygun olacak şekilde levhalarımızı boyutlandırıyoruz. Boyutlandırma işlemi tamamlandıktan sonra yüzeye kimyasal maddeler ile yapıştırıyor ve sabitliyoruz. İlerleyen dönemlerde herhangi bir sorun oluşmaması adına da dübel yardımıyla duvara monte ediyoruz. Duvara tamamen sabitlenen levhaların üzerine sıva uygulamasını yapıyor ve akabinde dekoratif kaplama yâda boya ile estetik görüntüyü oluşturuyoruz. Bursa iç cephe mantolama işlemi içinse belirtmiş olduğumuz adımları binanın dışından değil de daire içinden yapıyoruz. Herhangi bir değişiklik olmadığı gibi iki alanda da büyük bir ciddiyet ve hassasiyet ile çalışıyoruz.

Dış Cephe Mantolamanın Faydaları

Bursa dış cephe mantolama fiyatları veya iç cephe mantolama fiyatları ile ilgili çeşitli yorumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Öyle ki mantolamanın faydalarından bihaber olan kişiler ne gerek var diyecektir. Fakat mantolama sistemi yapılması gereken ve ciddi anlamda fayda sağlayan bir sistemdir. İşte mantolamanın sağlamış olduğu faydalar;

  • Yaz aylarında ısı kazancı sağlar,
  • Kış aylarında ısı kayıplarını önleyerek enerji tasarrufu etmenizi sağlar,
  • Kar, çamur, yağmur gibi çeşitli etmenlerden binayı yâda tercih edildiği alanı korur,
  • Yüzeyde oluşabilecek çatlak ve hasarları ortadan kaldırır,
  • Binanın veya tercih edildiği alanın tüm demir donatısını korur ve oluşabilecek pası önler,
  • Nem ve küf oluşumunu engeller,
  • Yağmur, kar ve buna benzer doğal afetlerden koruduğu için su yalıtımı görevi de görür,
  • Yakıttan tasarruf etmenizi sağladığı için çevreyi de korur,
  • Alev almaz ve yanmaz maddelerden yapıldığı için yangınlardan da tercih edildiği alanı korur.

Bursa iç cephe mantolama sistemi içinde belirtmiş olduğumuz yararları söylemek elbette mümkündür. Fakat genel anlamda bakıldığı zaman dış cephe mantolamada belirtmiş olduğumuz faydaların hepsinden yararlanabileceğinizi unutmamalısınız.

Bursa Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Bursa dış cephe mantolama fiyatları veya iç cephe mantolama fiyatları ile ilgili direkt olarak fiyat vermemiz mümkün değildir. Takdir edersiniz ki mantolama yapılacak alana göre fiyatlarda değişiklikler olabilir. Sizlere doğru fiyatlar eşliğinde hizmet vermek istediğimiz için mantolama yaptıracağınız alan ile ilgili incelemeler yapıyor ve teklifimizi hazırlıyoruz. İncelemeler firmamız bünyesinde yer alan teknik ofisimiz tarafından yapılmaktadır. Böylelikle sizleri fiyatlandırma konusunda farklı problem veya sorunlarla karşı karşıya bırakmıyor, doğru fiyatlar üzerinden çalışma yapıyoruz. Teknik ofisimiz gerekli incelemeleri tamamladıktan sonra karşılıklı olarak yasal prosedürlere uygun olacak şekilde sözleşme imzalıyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz.

Sizlerde mantolama başta olmak üzere ince veya kaba inşaat çalışmalarınız ile ilgili bizlerle dilediğiniz, arzu ettiğiniz her yerden iletişime geçebilirsiniz. Bursa merkezli firmamız Türkiye genelinde de hizmet vermektedir. Dolayısıyla projeleriniz ile ilgili Türkiye’nin veya Dünya’nın her noktasından bizlere ulaşabilir, projelerinizde görevlendirebilirsiniz. İletişim kurmanız halinde teknik ofisimize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda adresinize veya proje bölgenize intikal edip, incelemeler yapacak ve akabinde sizlere teklif mektubumuzu sunacağız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir