Bursa Demirci Boya Badana Ustası

bursa boya badana ustası

Ev boyama işi zor gibi görünse de aslında basit ve kolay bir iştir. Sadece bilinçli ve özenli biçimde yapılması gerekir. Deneyim ise boyacılığı iyice kolaylaştırır. İşi kolaylaştırmak sadece zamandan kazanç sağlamaz, aynı zamanda ekonomik olarak da kazanç getirir. Demirci boyacı ustası olarak senelerdir yer aldığımız boyacılık sektöründe her işimizi büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile kısa sürede boyayı tamamlayıp anahtar teslimi yapıyoruz.

Boyamada yapılan bazı uygulama hataları işin uzamasına neden olur. Uzayan iş ile birlikte ustaların alacağı ücret artacağından müşteriler ekonomik olarak zarar görür. Bu sebeple işin ehline boyayı yaptırmak her anlamda yüksek getiri sağlar. Demirci boya badana firması içinde kaliteli hizmet vererek sizlerin bu gibi mağduriyetler yaşamasının önüne geçiyoruz. En iyi hizmeti en uygun fiyata sağlayarak müşteri memnuniyetini her işimizde sağlıyoruz.

Demirci Boya Badana Ustası

Boya yaparken yapılan bazı hatalar istenilen sonucun elde edilememesine yol açar. Üstelik bu hatar boya işi tamamlandıktan sonra görülürse kapatması da daha zordur. Tam anlamıyla kusursuz bir duvar görünümüne sahip olunamıyorsa bunun birden fazla sebebi olabilir.

Duvarda kabarcık kalması en sık görülen durumlardan biridir. Bunun da birden fazla nedeni olabilir. Boya yapmadan önce duvar zemininin yeteri kadar temizlenmemesi boyadan sonra kabarcık kalmasına yol açar. Bu sebeple yüzeyin boyadan önce iyi temizlenmesi gerekir. Temizleme işlemi için spatula ya da zımpara kullanılabilir. Spatula ve zımpara yaparken duvarın sadece yüzeyine işlem yapılması önemlidir. Duvara verilecek zarar işin daha da uzamasına anlamına gelir.

Kabarcıktan sonra duvarda fırça izi kalmasına da sık rastlanılır. Genelde duvarda fırça izi kalıyorsa boya yoğunluğu iyi ayarlanamamış olmasına bağlıdır. Ruloya gereğinden fazla boya almak duvarda fırça izinin oluşmasına neden olur. Önüne geçmek için ise elek kullanılabilir. Böylece hem hatalı boyama yapılmaz hem de boyadan tasarruf ediilir.

Bunun dışında boyada doğru çözücü kullanmamak da iz oluşmasına sebep olabilir. Doğru çözücüyü kullandıktan sonra boyayı iyice karıştırmak fırça izinin kalmasını engeller.

İstenilen duvara ulaşılamamasının diğer bir sebebi de yanlış boya seçimidir. Genelde üzerinde pek durulmasa yanlış boya kullanımı güzel bir görüntü oluşmasının önüne geçer. En sık yapılan yanlış ise aynı duvarda birbirine benzeyen ama farklı tonlardaki renklerin kullanılmasıdır. Bu şekilde estetik açıdan güzel bir görüntü oluşması mümkün değildir. Boya bitmiş ise gerekirse yeni boya alınarak duvar o renge boyanmalıdır.

Uygulamada yapılan yanlışlardan bir diğer rulonun sert biçimde duvara vurulmasıdır. Sert darbelerde boya duvara yapışmaz ve akar. Akan boya için sonrasında inceltici kullanmak mümkün olsa da zaman kaybettireceğinden başlangıçta doğru uygulama yapmak daha önemlidir.

Demirci Boya Badana Firmaları

Boya akması kabarcık, fırça izi gibi sorunları yaşamadan, kaliteli bir hizmet almak için Demirci boya badana firmaları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekibimiz bilgisi sayesinde bu gibi durumların yaşanmasını engelleyerek kısa sürede boyama işlemini tamamlar.

Demirci ev boyama hizmetimizi ekonomik fiyata sunuyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemeler ile sağlıklı ve güzel görünen bir yaşam alanına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Ustalarımız iş öncesi ve iş sırasında her zaman iletişim halinde kalarak son durum hakkında bilgiler verir. İşin biteceği gün ve kullanılacak malzeme hakkında anlaşma yapılır. Bu anlaşma dahilinde söz verilen tarihte boya işlemi tamamlanır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir