Bursa Banyo Dekorasyonu

Bursa banyo dekorasyonu hizmetleri almak isteyen kişiler profesyonel olarak hizmet almaktadır. Çünkü banyo gibi ıslak zeminlerin, işçilik sürecinin son derece önemli olduğu alanlarda, alanında deneyimli bir firmaya ihtiyaç duymaktayız.

Bu yazımızda, özellikle banyosunu dekore etmek isteyen kişilere birkaç ipucu vermek istiyoruz. Temel olarak bu ipuçlarını her ne kadar dekorasyon başlığı altında tutsak da, banyonuzu tadilata sokmanız gerekebilir.

Çünkü iyi bir banyoyu gösteren en önemli unsurlar esasında duşakabin, kullanılan mermer, küvet, musluklar gibi parçalardır. Bu yüzden de bir banyoyu dekore etmek için, birtakım ufak çaplı tadilatlara da ihtiyaç duyabilmekteyiz.

İhtiyacınıza En Uygun Bursa Banyo Dekorasyon Firması

Bursa banyo dekorasyon firması seçiminde ihtiyacınıza göre hareket etmeniz önemlidir. Fakat kilit noktalardan bir tanesi de ihtiyacınızı belirlemektir. Eğer banyo dekorasyonu hizmetleri alacaksanız, aşağıdaki adımlara dikkat etmelisiniz:

 • İlk başta bütçenizi belirleyin.
 • Ne yapmak istediğinize karar verin. (Toplu bir tadilat mı yoksa kısmi bir yenileme mi)
 • Banyonuzda kullanılacak olan malzemelere karar verin.
 • Tesisat sisteminde ve ışıklandırma sisteminde değişiklikler yapıp yapmayacağınıza karar verin.

Eğer amacınız daha küçük çaplı yenileme ve dekorasyon hizmetleriyse, bu durumda iç mimar desteği alabilirsiniz. Bu şekilde, büyük tadilatlara gereksinim duymaksızın banyonuzda dişe dokunur şekilde değişimler yapabilirsiniz. İşte size birkaç ipucu:

 1. Büyük Ayna Büyük Banyo Demektir

Banyonuzun daha büyük görünmesi için büyük tadilatlara gerek yok. Büyük ayna büyük bir illüzyon demektir.

 1. Daha Büyük Pencereler Banyonuzu Ferah Kılacaktır

Banyo mahremiyet alanıdır. Ancak doğru buzlanmış bir camla, geniş açıklıkla yaratmak banyonuzu ferah ve aydınlık kılacaktır.

 1. Modern Parçalar Kullanmaktan Çekinmeyin

Modern tasarımlardan haberdar olmak için Bursa banyo dekorasyon firması aracılığıyla proje çizimleri için talep oluşturun ve destek alın. Bir banyo için modern çizgiler her zaman en güçlü zarafet araçlarındandır.

 1. Bitki Ve Mum Gibi Alternatif Ürünlerle Banyonuzu Süsleyin

Bitki, mum gibi alternatif dekoratif elementler banyonuzun çok daha hoş bir atmosfere kavuşmasını sağlayacaktır.

Bursa Banyo Duşakabin Modelleri

Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri
Bursa Duşakabin Modelleri

Bursa Banyo Dekorasyon İşleri

Bursa banyo dekorasyon işleri tadilat işlemleri kadar zorlayıcı değildir. Çünkü müşteriler, genellikle dekorasyon ile birlikte sadece yenileme çalışmaları talep etmektedir. Mesela gömülü bileşenlerin (küvet, lavabo, tuvalet) değişimi söz konusu olmamaktadır. Veya olacaksa da yer değişimi ve buna bağlı olarak tesisatın yeniden kurgulanması da gündemde değildir.

Ancak müşterilerin talepleri doğrultusunda firmalar ufak çaplı yıkımlar da yapabilmektedir. Hatta bazen kısmi bir banyo tadilatına kadar konu ilerleyebilmektedir. Ancak Bursa banyo dekorasyon işleri sürecinde genel olarak aşağıdaki süreçler ele alınmaktadır:

 • Lavabonuz mermerine uyumlu ayna tercihleri
 • Özel aydınlatma ve ışıklandırma çalışmaları
 • Modern duşakabin yerleşimleri
 • Gerekirse duş başlıklarının, musluk başlıklarının onarımı ve değiştirilmesi
 • Müşteri taleplerine göre mermerlerin ve yüzeylerin değişimi
 • Duşakabinde açılacak niş alanlar ve küçük çaplı yıkım işleri

Bursa Banyo Dekorasyon Fiyatları

Bursa banyo dekorasyon fiyatları taleplerinize göre değişecektir. Ve talep edeceğiniz her adım sizin için ayrı bir masraf kalemidir. Dolayısıyla geniş bir fiyat aralığı söz konusudur. Ancak fiyatlandırmalar genellikle 10.000-50.000 TL arasında değişmektedir.

Çok lüks bir banyo modeline sahip olmak isterseniz, kullanılan malzemeler ve işçilik gibi süreçler sebebiyle bütçenizi daha geniş tutmanız gerekecektir. Fakat küçük dokunuşlarla banyonuzu dönüştürmek istiyorsanız bu tabii ki daha küçük bir bütçe ile karşılanabilir.

Fiyatlandırma ile ilişkili olarak ilk başta kafanızdaki modeli en azından şablon olarak belirlemenizde fayda vardır. Çünkü bu şekilde ilk adımı atmış olacaksınız. Daha sonrasında firma ile iletişime geçerek fiyat hesaplama konusunda da destek alabilmektesiniz.