Bursa Görükle Alçıpan Ustası

Bursa Görükle Boya Badana Ustası

Alçıpan duvar, son dönemlerde çoğu evde tercih edilen dekorasyon çeşitlerinden biri haline geldi. Alçıpan duvar, estetik görüntüsünün yanında yapıldığı ortama modern bir hava katar. Özellikle gelişen dekorasyon anlayışı ile farklı alçıpan türleri kullanılarak yeni tarzlar oluşturmak da mümkün hale geldi.

Zemin ve tavan arasına yerleştirilen alçıpan tavan, metal iskeletin üzerine konumlandırılır. Alçıpan duvar,  bu iskeletin üstüne montaj edilen paneller ile taşıyıcı olmayan bölme duvar sistemidir. En büyük avantajı pratik ve hızlı bir şekilde kurulmasıdır. Aynı şekilde çıkarılmak istendiğinde de hızlı ve pratik şekilde sökülebilir.

Alçıpan duvar her ne kadar pratik şekilde kurulabilse de titiz bir işçilik ister. Gelişigüzel yapılan alçıpan duvarlar istenilen modern görüntüyü vermez. Bu nedenle alçıpan duvar yaptırmadan önce kullanım amacının iyi belirlenmesi gerekir. Şu an için piyasada tercih edilebilecek birçok alçıpan sistemi bulunduğundan, içlerinden en uygunu tercih etmek daha doğru olacaktır. Alçıpan kullanım amacına göre seçildikten sonra montajlanacak yerin yapısı da kontrol edilmelidir. Bu konuda profesyonel bir destek almak ve Görükle alçıpan ustası arayanlar için firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Görükle bölme duvar ve alçıpan sistemlerinde tecrübeli personellerimiz ile istediğiniz alçıpan duvarı kısa sürede kurarak teslim ediyoruz.

Görükle Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar mekanın daha verimli kullanılabilmesi için tercih edilen bir yöntemdir. Eskiden farklı yöntemler ile odalar ya da bölümler birbirinden ayrılsa da bugün için daha yenilikçi yöntemler ile kolay şekilde bölme duvar yapmak mümkündür. Görükle bölme duvar firmaları arasında profesyonel bir şekilde hizmet vererek tüm mekanlarda kısa sürede bölme duvar montajı yapıyoruz.

Firmamız alçıpan levhalar kullanarak çok kısa bir sürede işlemi tamamlayıp anahtar teslim etmektedir. Bölme duvarlar; salon, amerikan mutfak, oda, tuvalet, banyo veya ofis gibi yerlerde fazladan odaya ihtiyaç duyulması halinde hızlı bir çözüm olanağı sağlar. Alçıpan levhaları ile yapılan bölme duvar sistemleri hem daha pratik hem de daha ekonomiktir.

Hafif alçıpan levhaların yerleştirilmesi son derece basit bir işlemdir.  Metal olarak yapılan duvar çerçevesinin üzerine hafif alçıpan levhaları yerleştirilerek montajlanır. Bu iskelet kurulduktan sonra içerisine gerekli tüm tesisat raahtlıkla çekilebilir. Görükle alçıpan ustası olarak firmamız bünyesinde görev yapan ekibimiz, bölme duvar dışında tesisat işlemlerinde de gerekli işlemleri sağlamaktadır.

Görükle Alçıpan Işık Bandı

Yapılan asma tavanda kullanılacak malzemelerin kalitesi de önemlidir. Uzun süre sağlam kalması için her ürünün birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olması şarttır. Aksi durumda dış etkenlere de bağlı olarak kurulan asma tavan, kısa sürede deforme olabilir. Bu nedenle ucuza iş yaptırmak yerine kaliteli iş yapan firmalara yönelmek daha doğru olacaktır

Zemin ve tavan arasına yerleştirilen alçıpan tavan, kurulan metal iskeletin üzerine montajlanır. Metal iskelet üzerine istenen şekilde tesisat veya dekoratif ögeler konulabilir. Alçıpan üzerine yerleştirilecek ışık bantları ile alçıpan tavan daha modern bir görünüm elde eder. Son dönemde özellikle ev ve ofislerde kurulan alçıpan duvarlarda, alçıpan ışık bantları ile birlikte tercih edilmeye başlandı. Görükle asma tavan hizmetimiz ile ev ve ofisinizi dekore etmede pratik ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Bu konuda kaliteli ve uygun fiyata hizmet almak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.