Bursa Görükle Boya Badana Ustası

Bursa Görükle Boya Badana Ustası

Firmamızın bünyesinde işinde uzman, profesyonel ve yetenekli personeller yer alır. Ustalarımız işlerini titizlikle yaparak yaşam alanınızı daha güzel ve sağlıklı bir hale getirirken, her detaya dikkat ederek boyama işlemini tamamlar. Görükle boya badana firmaları arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz tavan, balkon, ofis ve daire gibi her alanda kaliteli hizmet sunar.

Görükle ev boyama hizmetimiz ile kaliteyi ekonomik fiyata sunuyoruz. Firma olarak boyacılık işinin tüm inceliklerine hakim olarak sorunsuz hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Boya yaparken doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Duvar, kapı, pencere, balkon demiri, bahçe çiti ya da tavan boyaması için değişik türdeki boya fırçalarının ve rulolarının kullanılması gerekir. Doğru fırça ve rulo seçimi hem işin kolaylaşmasını ve hızlı bitmesini hem de yapılan işin kalitesini artırır. Bunların dışında son kata atılacak boyadan öncede uygun rulonun seçilmesi gerekir.

Firmamız Görükle boyacı ustası arayan müşterilerine en deneyimli ve en tecrübeli personele r ile hizmet vermektedir. Piyasanın üzerinde bir kaliteyi uygun fiyata sunan firmamız, adlığı her işte daha iyiye gitmektedir. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde evinizi boyatmak için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Görükle Boya Badana Ustası

Görükle ev boyama hizmetimiz ile yıllardır yer aldığımız piyasada en kaliteli hizmeti vermek için her gün daha fazla çalışıyoruz. Bursa boya badana firmaları arasında tercih edilmemiz, yaptığımız işin kalitesini de göstermektedir. İşimiz kalitesini belirleyen en önemli etken ise ustalarımızdır.

Ustalarımız her işinde en uygun fırça ve ruloyu seçerek işin daha kaliteli hale gelmesini sağlar. Yanlış fırça ve rulo seçimi yapılan işin süresini uzatacağı gibi kaliteyi de düşürür. Örnek vermek gerekirse sentetik boyalar kullanılacaksa siyah kıllı fırçalar tercih edilmelidir.

Eğer su bazlı boyalar kullanılacaksa da beyaz kıllı fırçalarla ile boyama yapılmalıdır. Siyah kıllı fırçalar sentetik boyalarla, beyaz kıllı fırçalar ise su bazlı boyalarla kullanılması için üretilmiştir. Yanlış fırça seçiminde boya tam olarak tutmayabilir veya istenilen şekilde boyama yapılamayabilir. Bu da fazladan kat atmaya ve duvarın yıpranmasına yol açar.

Firmamız aldığı işi önceden planlayarak yapar. Ustalarımız ile yaptığınız görüşmeden sonra istediğiniz boya, boya rengi, bitirme süresi gibi konularda anlaşıldıktan sonra ustalarımız gereken tüm ekipmanları ile eksiksiz şekilde gelir. Yapılan önceden hazırlıklar ile birlikte boyanın yetmemesi ya da yanlış malzeme kullanımı gibi durumlar yaşanmaz.

Görükle Boya Badana Firmaları

Yıllardır yer aldığımız piyasada her zaman müşteri memnuniyetine önem vermemiz, bizi en sık tecih edilen firmalardan bir tanesi haline getirdi. En büyük referansımızın müşterilerimiz olduğunu biliyor ve her işimizi en yüksek kalitede yapıyoruz.

Boya badana işinde en zor kısım her zaman tavanlardır. Tavan boyamak deneyim ve yetenek ister. Baştan savma yapılan tavan boyamalarında istenilen şık görüntü oluşmaz. Öncelikle tavanı boyayacak ustanın elinin hızlı olması gerekir. Olabilecek en iyi şekilde ve en hızlı biçimde tavanın bitirilmesi gerekir. Yavaş boyandığında zikzaklı bir görüntü oluşabilir. Bu da orayı kapatmak için fazladan boya kullanılmasına yol açar.

İşinde pratik olan ustalarımız yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçecek şekilde çalışmaktadır. Tavan, duvar ya da demirleri kullanılması gerektiği kadar boya ile boyar.

Boyama işlemine başlamadan önce ustalarımız ev ile ilgili bilgileri tam olarak alır ve harcanacak boyayı iletir ve fiyatta anlaşılır. Böylece boyama sırasında boyanın yetmemesi gibi bir durumla karşılaşılmaz ve ek ödeme talep edilmez.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir