Bursa Mudanya Boya Badana Ustası

bursa mudanya boya badana ustası

Yaşam boyunca en çok vakit geçirilen yer o kişi için en özel yerlerden biridir. Bu ister ev, ister çalışılan yer olsun her ikisinde de ferahlık ve estetik olunması psikolojik olarak belli bir rahatlık sağlar. İnsanlar böyle yerlerde kendini daha iyi hisseder. Çalışma ortamında ise daha verimli olur. Bir mekanı ferah ve estetik gösteren unsurlardan birisi de duvardır. Duvarların rengi, duvarların temizliği mekanı daha ferah gösterir. Ayrıca sağlık açısından da duvarların sağlam olması gerekir. Bunların sağlanması için iyi bir usta ile anlaşılması önemlidir. Mudanya boyacı ustası arasında kaliteli iş yapanları bünyesinde barındıran firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Mudanya boya badana hizmetimiz ile daha ferah ve sağlıklı bir ortamda bulunmanız için kaliteli bir çalışma yürütüyoruz. İşinde son derece deneyimli olan ustalarımız her işinde titiz bir çalışma yürütür. Bu özellik tüm iyi ustalarda olması gereken bir özelliktir.

İyi bir boya badana ustasından beklenen öncelikli olarak titiz olmasıdır. Ardından ustalığını göstereceği diğer bir alan olan istenilen boyayı, istenilen yüzeye istenilen renk tonunda yapmasıdır. Son aşamada ise başlangıçta anlaşılan sürede işi bitirip teslim etmesidir.

Mudanya Boya Badana Ustası

Mudanya boya badana ustası arayanlar için firmamız uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Gerek iş yerlerinde gerek dairelerde hatasız ve eksiksiz boyama yapmak firmamızın öncelikli prensiplerinden biridir. Hatasız uygulama ve planlı çalışma ile işi en kısa sürede bitiren firmamız, evi aldığı şekilde teslim etmektedir.

Ustalarımız işin alındığı ilk günden itibaren müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalır. Yapılacak her çalışmanın detaylı bilgisi iletilir ardından boyama işine başlanır. Boya işlemi devam ederken de müşteriler ile olan iletişim devam eder. Tamamlanan ya da devam eden bölümler ile ilgili bilgi verilir.

Mudanya boya badana firmaları içinde kurumsal bir seviyede hizmet sunan firmamızda bulunan ustalar ile yorulmadan, sorunsuz ve hızlı bir şekilde evinizi boyatabilirsiniz. Ekibimiz işinde deneyimli ve bilgili personellerden oluşur. Kullanılacak malzemeye göre uygun ekipmanlar ile boyama işlemini tamamlar.

Mudanya Boya Badana Firmaları

Boya yapmadan önce duvarın durumuna göre astar çekilmesi gerekir. Astarsız boya atılırsa kısa süre içinde boya akar ve eskisinden de kötü bir görüntüye yol açar.

İşinde titiz olmayan boyacılar astar çekmeyi bazen atlayabilirler. Bu da boyanın duvarda kısa süre kalmasına neden olur. Astar bir nevi boyayı duvara yapıştıran katmandır. Ayrıca su ve nem geçirgenliğini azalttığından hem duvarın hem de boyanın ömrünü uzatır.

Astarın asıl amacı da budur. Yüzeyi korurken aynı zamanda boyanın daha iyi yapışmasını sağlar. Yapışkanlığını belirleyen en önemli etken ise kullanılacak astarın kalitesidir. Ucuz ve dayanıksız malzemelerden üretilen astarlar boyanın ömrünü kısaltır.

Astarın yapısında  yüzde 20 ile yüzde 30 arasında sentetik reçine, yüzde 60 ile yüzde 80 çözücü ve yüzde 2 ile yüzde 5 katkı maddesi içerir. Bunların dışında bazı astarlara dayanıklılığı arttırması için plastik de katılır. Ayrıca duvar tipine göre farklı türlerde astar çeşitleri de bulunur.

Firmamız astar, boya, fırça rulo ve diğer tüm araç gereçlerde ne kaliteli malzemeleri temin ederek kullanılır. Böylece malzeme kalitesine bağlı olarak yaşanabilecek olumsuzluklar engellenir. Ayrıca birinci sınıf ürün kullanmak boyanın daha uzun süre temiz ve yeni görünmesini sağlar.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir