Bursa Asma Tavan Ustası

Bursa asma tavan m² fiyatları, bu hizmeti veren birçok rakip firmaya oranla çok daha makul olarak belirlenmiştir. Evinizin düz, soluk ve mat tavanı yerine ferah, şık ve son moda olan asma tavanlar, son dönemlerde revaçta olan popüler dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Hem her bütçeye uygun fiyatları ile hem de evinize katacak şıklık ile insanların çoğunlukla tercih ettiği bir işlemdir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile birçok müşterinin ilgisini kazanan Bursa asma tavan; hayat kurtarıcı olmaya her gün devam ediyor. Profesyonel ekibi ile birçok çalışma sergileyen Bursa asma tavan; evinizin değişiminde en büyük etkiyi yaratacağını dile getiriyor.

Bursa asma tavan modelleri, tercih edeceğiniz her mekâna doğal görünüm kazandırarak farklı aydınlatma seçenekleriyle bulunduğunuz alanın anında ferahlamasını sağlayacaktır. Kaliteli döşenmiş mekânların en önemli detayları asma tavanlardır. Çeşitli desen ve geniş renk skalamız çerçevesinde, tamamen zevk ve isteklerinize yönelik asma tavan modelleri tasarlıyoruz. Ayrıca asma tavanlar: Tesisatları gizlemek, mekân içerisindeki sesleri ve ısı yalıtımı yapmak amacıyla da tercih ediliyor.

Modern asma tavan modelleri, mekân içerisindeki istenen havayı elde etmek ve şık bir görünüm sağlamak için çoğunluğun tercih ettiği bir dekorasyon önerisidir. Asma tavan sistemleri kullanılarak aydınlatma sistemleri üzerinde büyük bir avantaj sağlanabilir. Çünkü asma tavan içerisine gömülebilen aydınlatma sistemleri, mekânın aydınlatmasını çok daha rahat ve güzel yapabilmektedir. Çalışanların stres düzeyinin daha az stres olması sayesinde bulundukları mekânlarda çalışma verimleri de artmaktadır. Bu da iş performansını ifade etmekte ve bireyler açısından daha fazla verim olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi sizlerle asma tavan modellerine göz atalım.

Bursa asma tavan ustası ya da firması arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Çünkü firmamız, yaptığı asma tavan uygulamalarıyla yaşam alanlarınıza renk katarak daha estetik ve çağdaş hale getiriyor. GÖKTEM Yapı Dekorasyon; Kaliteli bir dekorasyon firması olarak Bursa’da uzman kadromuzla sizler için hizmet vermekteyiz.

Alçıpan Asma Tavan

Asma alçıpan fiyatları Bursa’da sanılanın aksine cep dostu fiyatlarıyla öne çıkmaktadır. Hiç kimse göz alıcı ve odaya derinlik katacak bir mekâna hayır demez. Sizler de bulunduğunuz evlerinize, iş yerlerinize yeni bir hava kazandırmak, bu sayede çalışanların verimine yardımcı olmak ve profesyonel olarak daha kurumsal hissetmek istiyorsanız Bursa alçıpan sistemleri ile bunu en hesaplı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Alçıpan Tavan Modelleri, uygulama yapılacak alana göre değişiklik gösterir. Banyo içi alçıpan uygulaması yapılırken rutubet ve suya dayanıklılık konularına dikkat edilerek alçıpan uygulanması önemli bir konudur. Aksi durumda tavan kısmında küflenme, sararma ve kabarma gibi olumsuz durumlar söz konusu olacaktır. Darbeye dayanıklı alçıpanlar, yaygın bir şekilde oda ya da salon ayrımında ve bölme duvarlarda kullanılmaktadır. Kolayca kırılmaması ve çatlamaması için imal edilmiş bir malzemedir. Özellikle çocuklu olan ailelerin tercih ettiği bir modeldir.

Alçıpan Asma Tavan Bursa, görünürde olan ve kötü görüntü oluşturan tesisatların saklanmasını sağlayan tavan çeşididir. Yangına dayanma, ses yalıtımı sağlama, bunun yanında kolay ve hızlı uygulanma nedenleriyle sık sık kullanılmaktadır. Ayrıca bireyler tarafından pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Çalışma ortamını ve şartlarını sağaltmak isteyen bireyler için asma tavan sistemleri çok az sürede büyük verim alınmasını sağlamaktadır. Böylece gerek işverenler gerekse bireysel çalışma ortamı oluşturmak isteyenler için alçıpan asma tavan sistemleri her zevke uygun şekilde tasarlanan özel tasarım ürünlerinden birisidir. Şimdi sizlerle alçıpan asma tavan modellerine göz atalım.

Karolam Asma Tavan

60×60 taş yünü karolam asma tavan, çevre dostu bir malzemedir. Birçok bileşenden yapılırlar, ancak tüm bileşenler doğal kökenlidir. Uygulama aşaması ile birlikte temizlenmesi ve sökülmesi de bir hayli kolay ve çabuk olan taş yünü tavan ürünleri, ışığı net bir şekilde aksettirme özelliği ile aydınlatmaya da yardımcı olur ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca sesin bir yerden diğerine gitmesini engellemede yüksek performans gösterirler. Bu özelliği sayesinde bu panellerin daha yüksek frekansı bulunan ortamlarda daha iyi performans sağlaması görülebilir.

Karo asma tavan fiyatları ise, mutfaklar, okullar, hastaneler, laboratuvarlar vb. gibi temiz olması gereken tüm mekânlar için her bütçeye uygun olarak düzenlenen fiyatlarımızla ideal bir tercihtir. Ayrıca uzun ömürlü ve sağlam malzemeden oluştuğundan ayrıyeten getireceği hiçbir zahmeti ve sonradan çıkaracağı bir masrafı bulunmamaktadır.

Karolam Asma Tavan Bursa, sesi yalıtması, nem ve ışığı geçirmemesi ve dirençli olması, kolay temizlenmesi nedenleriyle yaygın olarak tercih edilmektedir. Ön bölümünün vinil, arka bölümünün de alüminyum folyo kaplamalı olması sayesinde ses yalıtımını sağlamaktadır. Çevre köşebent de denilen L profilleri, farklı işlemlerden sonra yan duvarlarda en fazla 60 cm aralıklarla montaj yapılır. Tavan plakaları, neme karşı dayanıklı olması, kolay montaj yapılması ve temizlenebilir olması sayesinde bakteri tutumunu da engellemeye yardımcı olur.

Taşyünü asma tavan Bursa; temiz olması, ısı yalıtımı sağlaması, yangın ve neme dirençli olması ve geniş yüzey seçenekleri ile karşılayabilmesi sayesinde günümüzde bir hayli revaçta olan bir dekorasyon ürünüdür. En önemli kullanım alanı olarak; ısı ve ses yalıtımı yapması söylenebilir.  Ayrıca yanıcı olmama özelliği ile sıkça kullanılan bir yapı malzemesidir. Şimdi sizlerle karolam asma tavan modellerine göz atalım.

Alüminyum ve Metal Asma Tavan

Alüminyum asma tavanlar, günümüz şartlarında farklı amaçların yaşanan mekânlara entegre edilmesinde işlevsel bir aksesuar olarak kullanılmış bu da çeşitliliği sağlamıştır. Alüminyum asma tavanların iç ve dış ortamlarda kullanılması, üretim ve montaj gibi farklı özelliklerini değiştirmesi nedeniyle üretimi yapılacak ürünün ilk olarak hangi koşullarla karşılaşacağı tespit edilmelidir. Yapıların iç kısmında kullanılacak olan asma tavanlar, estetik kaygıları giderir, sağlamdır, iyi derecede ses ve ısı yalıtımı sağlar, rutubet geçirmez, çeşitli kimyasallara karşı dayanıklıdır, temizlenebilir ve işlevsel ünitelerin kullanımına imkan tanır. Asma tavan seçimi; kullanılacağı yere göre belirlenmiş sorunlar ve kişisel istekler göz önüne alınarak yapılmalıdır. 

Alüminyum panel tavan Bursa sistemleri, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur ancak dış mekânlarda kullanıldığında daha kalın malzeme kullanılması ve özel montaj uygulamalarını gerektirmektedir. Isı ve ses yalıtımı bazen asma tavanlar için istenebilir. Bu durumda, paneller üstüne yalıtım malzemeleri serilir ve montajları sağlanır. Alüminyumun işlenmesindeki kolaylıklar ve üstün özellikleri nedeniyle kişinin estetik kaygıları gidermelerinin yanı sıra; sağlam, iyi ses ve ısı yalıtımı, rutubet geçirimsizliği, çeşitli kimyasallara karşı dayanıklılık, gerektiğinde temizlenebilmesi ve fonksiyonel ünitelerin kullanımına olanak vermesi isteklerine de rahatlıkla cevap verilebilmektedir.

Bursa metal asma tavan sistemleri, tavanınıza baktığınızda içinize bir ferahlık katacak ve görsel şölenin tadını çıkaracaksınız. Metal asma tavan ofislerde, otellerde, havaalanlarında, metrolarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, yüzme havuzlarında, restoranlarda, spor merkezlerinde, bankalarda çok sık metal asma tavan kullanılmaktadır. Ayrıca hızlı montajı ve tavan arasına müdahale imkânı ile tavan boşluğuna hızlı ve kolay erişim avantajı sağlar. Özellikle metal asma tavan yapılırken üzerinde taş yünü ya da cam yünü serilerek yapılan delikli asma tavan sistemi, ortama akustik bir hava katar. Şimdi sizlerle alüminyum ve metal asma tavan modellerine göz atalım.

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.