Bursa Yıldırım Boya Badana Ustası

Bursa Yıldırım Boya Badana Ustası

Uzun süre dayanabilen, rengi atmayan ve akmayacak şekilde duvar boyamak bilgi ve deneyim ister. Henüz boyama işlemine geçilmeden yapılması gereken çalışmalar dahi ciddi titizlik ve ustalık ister. Özellikle iç cephede yapılacak çalışmalar için ustalık kadar doğru renk ve malzeme seçimi de önemlidir.

Yıldırım ev boyama hizmeti almayı düşünenler şimdiye kadar duvarlarını hangi renge boyatacağına karar verememiş olabilir. Renk seçimi yaparken öncelikle odanın büyüklüğü ve şekli dikkate alınmalıdır. Küçük ve dar odalarda koyu renk kullanmak odanın basık olmasına yol açar ve oda olduğundan daha küçük görülür. Bu nedenle oda küçükse daha açık renk tonlar tercih edilmelidir. Böylece odanın basık havası dağılır.

Eğer oda büyük ise koyu renk boayalar tercih edilebilir. Burada evin eşyalarını da hesaba katarak renk seçimi yapılmalıdır. Yine ev eşyaları ile uyumsuz bir boya seçmek hem estetik açıdan kötü durmasına hem de basık durmasına neden olacaktır. Açık renkler büyük odalara daha ferah bir hava katar. Oda olduğundan daha büyük gözükür.

Yıldırım Boya Badana Ustası

Yıldırım boyacı ustası ararken tercih ettiğiniz kişilerin işinde ne kadar titiz olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Sadece boyama sırasında değil öncesinde yapılacak işlerde de ustanın özenli olması boyanın daha uzun süre duvarda kalmasını sağlayacaktır.

Boya öncesi yapılacak işlemlerden biri astar çekmektir. Astar boyası duvar ile boya arasında bir tampon görevi görür. Hem duvarı dış etkenlerden korur hem de boyanın daha iyi yapışmasını sağlayarak ömrünü uzatır.

Astar boyanın amacı da budur. Boyaya zemin hazırlayarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu nedenle asar çekme işleminin baştan savma yapılmaması gerekir. Yıldırım boya badana hizmetimiz ile yaşam alanınızı güzel ve sağlıklı bir yere çeviriyoruz. Ustalarımız ile yapacağınız görüşmede ev ya da ofis dairesi ile ilgili gerekli tüm bilgileri alarak hazırlık yapıyoruz. Böylece iş sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının da önüne geçiyoruz.

Her aşamasını planlı şekilde yaptığımız boya badanada en kısa sürede anahtar teslim ediyoruz. Firmamız piyasadaki kaliteli ve hızlı hizmet veren şirketlerin içinde ön sıralarda yer almaktadır.

Yıldırım Boya Badana Firmaları

Ev dekorasyonunda boya badana önemli bir yer tutar. Zevklere göre farklı şekilde renklendirilebilecek duvarlar eve ayrı bir hava katar. Boyanacak rengi seçmeden önce eşyalar ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Eşyalar ile duvarın renk uyumu odayı estetik açıdan güzel ve mekanı da ferah gösterir.

Eğer eşyaları henüz almamışsanız ve sade bir dekorasyon istiyorsanız açık renklerden beyaz, gri, fil dişi ya da beji tercih edebilirsiniz. Bu renkler çoğu eşya grubu ile uyumludur. Üstelik sade bir yapıda olduğundan eşyalar ile uyumsuz olsa bile kötü bir görüntüye yol açmaz.

Boya seçimi yaparken çok parlak tercihler yapmamak da fayda vardır. Odanın tamamını parlak yapmak başlangıçta güzel görüntü verse de zamanla yorucu gelmeye başlar. Eğer parlak bir renk istiyorsanız odanın sadece belli bir alanını o şekilde boyatmanız daha doğru olacaktır.

Renk seçiminde boyanacak mekanın ne amaçla kullanılacağı da önemlidir. Örneğin yatak odası boyatırken açık renkler tercih edilmesi daha doğrudur. Her koşulda boyanacak rengin evin diğer parçalarıyla da uyumlu olması tercih edilmelidir.

Yıldırım boya badanada firmamız büyük tecrübesi ile renk seçimi ve boyamada sizi yormadan yardımcı olmaktadır. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunan firmamızda, müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.