Bursa Çeki̇rge Alçıpan Ustası

Alçıpan duvar sistemleri mekanın hacmini daha kullanışlı hale getiren sistemlerdir. Son dönemde yapılan modern ofis mimarinde sıkça kullanılan alçıpan duvar sistemlerini sonradan da yaptırabilirsiniz. Fazladan odaya veya ofisinde fazladan bir bölüme ihtiyaç duyanlar alçıpan duvar yapımını düşünse bile zahmete girmek istemedikleri için fikir değiştirebilir. Ancak günümüzde bölme duvarlar farklı yöntemler ile yapıldığından fazladan bir uğraş ve zahmet getirmez. Eskiden sıva ve tuğla ile yapılan bölme duvarlar şimdi ise alçıpan levhalar, ahşap veya camlar ile yapıldığından kısa süre kullanabilir hale gelir. Çalışma yapılan alan çok fazla kirlenmez ve dağılmaz.

Alçıpan sistemlerinin en büyük avantajı da budur. Monte edilerek yerleştirildiğinden istendiği zaman sökülerek çıkartılabilir. Böylece farklı tasarımları da zaman içinde deneyebilirsiniz. Levhalar sağlık ve hijyen açısından da sıva ile yapılan bölme duvarlardan daha avantajlıdır. Levhalar, cam veya ahşap malzemeler nem tutmaz. Duvarda kabarma, küflenme gibi durumalar görünmez. Üstelik pürüzsüz bir yüzey olacağından kolay silinebilir. Çekirge alçıpan duvar yaptırmak istiyorsanız firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. Bünyemizde yer alan Çekirge alçıpan ustası ve ekibimiz profesyonel bir şekilde istediğiniz bölme duvarı kısa sürede monteleyerek anahtar teslimi yapmaktadır.

Çeki̇rge Bölme Duvar Ustası

Yapılan bölme duvar içine ihtiyaca göre farklı ürünler de yerleştirilebilir. Bunun için uygulama başlamadan önce ustaya bilgi vermeniz yeterli. Özellik ısı veya ses yalıtım sorunu yaşamamak için bölme duvar arasına yalıtım ürünleri konması uzun vadede hem rahatlık getirir hem de ekonomik olarak avantaj sağlar.

Bunlar dışında elektrik tablosu veya internet kablosu gibi tesisatlar da kurulan metal iskelet üzeri çekilebilir. Böylelikle uzun kablolar yerine kısa kablolar ile odalar arası elektrik ve internet bağlantısı sağlanmış olur. İnternet ve elektrik kablosu ya da yalıtım malzemeleri duvar içine yerleştirildikten sonra alçıpan üzerine istenen şekilde dekorasyon yapılabilir. İsteğe göre renkli boyalar ile boyama işlemi yapılabilir. Ayrıca boya dışında duvar kağıdı, fayans, karo, gibi ürünler ile ortama tarzınızı yansıtan bir hava da katılabilir. Çekirge bölme duvar hizmetimiz ile ekiplerimiz bu ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Piyasada yer alan tecrübeli bir kaliteli hizmet veren firmalardan biri olarak her işimizi kusursuz yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Çeki̇rge Alçıpan Işık Bandı

Firmamız alçıpan duvar dışında asma tavan hizmeti de vermektedir. Asma tavanlar da aynı şekilde alçıpan bölme duvar gibi modern mimari de sık kullanılan dekorasyon ürünlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Tavan bölmesine yapılan ışıklandırma ile modern bir görünüm elde edilir.

Özellikle ofislerde etkileyici bir ortam ambiyansı yakalamak için tercih edilebilecek dekorasyon türlerinden bir tanesidir. Asma üzerine yerleştirilecek led veya spot ışıkların renkleri isteğe göre değiştirilebilir. Led ışık veya spot dışında alçıpan ışık bantları da aynı şekilde kullanışlıdır. Alçıpan ışık bantları hem tavanı estetik gösterirken aynı zamanda mekanın dinamik ve estetik görünmesini sağlar.

Asma tavan fiyatları uygulama yapılacak mekanın boyutuna göre değişir. Ayrıca onlarca asma tavan modeli olduğundan bunlar arasında da bazı ücret farklılıkları olabilir. Bunun dışında işçilik ücretleri de maliyete eklenir. Çekirge asma tavan uygulamamızda uygun fiyata kaliteli işler sunuyoruz. Onlarca model arasından istediğinizi seçerek evinize hoş bir hava katarken, tüm bunları firmamız ile ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti.Tüm tadilat talepleriniz için yerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz!

ASYA Yapı Dekorasyon tecrübeli ustaları ve mesleki birikimi ile A'dan Z'ye tüm tadilat taleplerinizi karşılıyor.